musman demiş ki:
bulabilsek zaten kendimize 80full sosun çar yaparız benim arkadaşımın kuzeni ingilterede yaşıyor ve joymaxta çalışıyor cabal online tasarlıyor bi arkadaşa 80sosun çar yapmış biz istedik yapmıyo Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Cabal Onlineyi Joymax çıkarmadı ki ... Ayrıca Jm de çalısmak icin ya Seoul da Yada Califforniada Oturması lazım Rolling Eyes Rolling Eyes

Kr0mix demiş ki:
berkozalp demiş ki:
yeminlen olsun (tamam deniyorum neyapiim :lol: ) sabitlensin diğe yalvaricem :lol:
yaptınmı oldumuuuuuu Question Question Question Question
%88 :lol: o fun olayıda mantıklı (pk serbest olsun ama gm herkezi 80 yapamaktan yorulup istifa ederse kötü olur) (bide keşke oyunun harita kçük osa zor bulucaz birbirimizi :lol: )

yarın baslayacam yapmaya youutubeda arastırdım böyle bişey var fakat bazı hatalar söz konusu yaparsam sadece Türklere acacam. :)

sam_fisher91 demiş ki:
yarın baslayacam yapmaya youutubeda arastırdım böyle bişey var fakat bazı hatalar söz konusu yaparsam sadece Türklere acacam. :)
yav konuları ii okuyun adam private serveri açmak için 20 bin $ mı ne vermiş böle ufak dosyalarla açılcak iş deil akıma kaptırmayın kendinizi :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch:

haha Aklınızı Başınıza toplayın Cabal Silkroad Online a rakip ti bi ara Joymax yapsaydı bu oyunu neden rakip olsunlar birbirlerine ? detective

macrocheck demiş ki:
berkozalp demiş ki:
hatta darkedeni indiren pişman ... :lol:
ben öyle bi hata yaptım :lol:
(ultima gibi bişey :lol: )
extraloob ailesi her zaman imdata koşuyor daha dert yanmadan hızır yetişiyor tam indircektim çok saol mucX
oyun da renkler çok az:D
kasma yerini bulamadım
üstten bakıyosun 2 boyutlu (marioyu tercih ederim )
skiller street fighterdaki gibi :lol:

Yukarı Alt