Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
extraloob demiş ki:
ironEyE demiş ki:
ben2 client zor açıyom 4 gb ram var ama açamıyom bi türlü olmuyo biride bana öğretse ya :D :roll:
4gb ram ve 2 char açamıyorsan senin ramler edo ramdir zuahahah dur yarıldım gülmekten :D :D :D (en eski ram modelidir 4-8-16-32 mb olarak satılırlardı) sende ki 4mb edo olmasın baba onlar de gett tospa yaaa :twisted: :mrgreen: :lol: :D :santa:
:mrgreen: Yine Formundasın Okan Abi :beer:

extraloob demiş ki:
ironEyE demiş ki:
ben2 client zor açıyom 4 gb ram var ama açamıyom bi türlü olmuyo biride bana öğretse ya :D :roll:
4gb ram ve 2 char açamıyorsan senin ramler edo ramdir zuahahah dur yarıldım gülmekten :D :D :D (en eski ram modelidir 4-8-16-32 mb olarak satılırlardı) sende ki 4mb edo olmasın baba onlar de gett tospa yaaa :twisted: :mrgreen: :lol: :D :santa:
:lol: valla bnde anlamadım açmıyor 1 tanesini bile zor açıyor oyun feci kasıyor pc yi hızlandırma yöntemleriyle hızlandırdım ama bi süre sonra yeniden yavaşladı

bu arada ram e nerden bakılıyo belki ablam kandırmıştır beni 4gb ram var diye sistem den mi bakılıyo :mrgreen:

ironEyE demiş ki:
extraloob demiş ki:
ironEyE demiş ki:
:lol: valla bnde anlamadım açmıyor 1 tanesini bile zor açıyor oyun feci kasıyor pc yi hızlandırma yöntemleriyle hızlandırdım ama bi süre sonra yeniden yavaşladı

bu arada ram e nerden bakılıyo belki ablam kandırmıştır beni 4gb ram var diye sistem den mi bakılıyo :mrgreen:
çalıştır'a dxdiag yaz gelir bütün pc özellikleri :thumbsup:

ironEyE demiş ki:
galiba kandırmış :mrgreen:
- Resim Silinmiş.
ben anlamamda pek sistemden kandırmış mı? :mrgreen:
4gb ram nerde göremedim ben :mrgreen: 512mb ram var normaldir 2 clientte zorlanması :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
salih30 demiş ki:
ironEyE demiş ki:
- Resim Silinmiş.
4gb ram nerde göremedim ben :mrgreen: 512mb ram var normaldir 2 clientte zorlanması :P
evet kandırmış :mrgreen: neyse ablamı dövüp geliyom bende herkese artistik yapıyodum ya rezil olcaz millete :mrgreen:

ironEyE demiş ki:
salih30 demiş ki:
ironEyE demiş ki:
- Resim Silinmiş.
evet kandırmış :mrgreen: neyse ablamı dövüp geliyom bende herkese artistik yapıyodum ya rezil olcaz millete :mrgreen:
:byes:

100 Gb ram olsun ekran kartıda çok önemli benim 2 gb ram var kuzeninde 2gb ram var ama kuzen 8 client acıyo ben 4-5-6 kuzenin GeForge 8600gt de ondan benim ATİx9550

Benim pc 4çekirdek 2gb ram 512 ekran kartı.Bilgisayara format atsam bi temizlesem rumatayla 4 oyunu çok rahat açarım.10 tanede açarım ama oynayamam :wink1:

Yukarı Alt