Charım Extraloobdan .............. isimli kişi tarafından hacklendi
ismini belirtmiyorum belki insafa gelir verir charımı geri Elimde sadece resimleri kaldı şu an neler hissettigimi ancak charı hacklenenler bilir içinizden binbir türlü şeyler gecer bir daha charımı takas etmeyecegim ..kesinlikle ilk defa charım kendi ellerimle gitti kardeşim göremeden gitti.Çanakkale ye gitmişti.abi Charı kas demişti.50 den 66 Ya kadar kasmıştım bu cuma gelecek. charın hacklendigini nasıl diyecegim bilmiyorum bana thielf lik yapacagım derdi kızardım artık kızmayacagım çünkü kızacak bir şey yok ortada.... eger bu yazıyı okuyorsan Lütfen geri ver charı.bu yazıları yazarken gözlerim doldu.artık babama bile güvenmeyecegim :!!&%&! :!!&%&! :cry: :cry: charımı nasıl geri alabilecegim hakkında yorumu olan var mı destege çok ihtiyacım var. Oyunu bırakmayı bile düşünyorum böyle emek hırsızlarının oldugu sürece

bu olay silkroad denen bağımlılık yapan hastalığı bırakmana vesile olsun. Hayata asıl, derslerin, ailen,çeverene zaman ayır.Sevdiklerinle gez,eğlen,dışarda maç yap...

Bilgisayarda online oyun oynama. CoD serisini oyna, CS oyna. ama online oyunlardan uzak dur.

Geçmiş olsun.

kimin yaptıgını söylüyorum bende Msn kayıtlarıda var ama sadece kardeşime üzülüyorum Charı çok görmek istiyordu bu gün telefonla konuştuk çalınmadan Yarım saat önce bidaha arayamadım ..... isimli şahıs kingwarior okan abi bu şahıs ın IP numarasını verirmisin bana Telekomdan Ev adresini araştırıp Charı geri alacagım ve bir daha oynamayacagım charı kardeşime devredecem

Xanthos demiş ki:
bu olay silkroad denen bağımlılık yapan hastalığı bırakmana vesile olsun. Hayata asıl, derslerin, ailen,çeverene zaman ayır.Sevdiklerinle gez,eğlen,dışarda maç yap...

Bilgisayarda online oyun oynama. CoD serisini oyna, CS oyna. ama online oyunlardan uzak dur.

Geçmiş olsun.
aynen katılıyorum Xanthos sana... kardesım benımde cok charım gıttı smdı sro oynamıyorum...
smdı cevremde cok mutlu ve bende ailemle ve arkadaslarımla cok mutluyum cok iyi zaman gecırıyoruz eskıden sro oynardık afedersınız hyvan gibi... smdı cs oynuoz CoD oynuoz...emin ol sro olmadan hayat daha gusel...

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
öncelikle geçmiş olsun keşke seni hackleyenin isminide verseydin, bu hack olayları emin ol sizlerden kaynaklı bu yüzden çok ama çok dikkatli olmak gerekli lakin sorun da değil giden char olsun sağlığına dikkat et hayatın tadını çıkart Xanthos zati gerekli yorumları yazmış aynen katılıyorum o yorumlara...

okan abi ismi kingwarior hepiniz doğru diyorsunuz ama o benim emeğimdi işte ne yapayım üzülüyorm elimde değil siz sevgilinizden ayrılsanız üzülmezmisiniz? benimde sevgilim oydu ama beni bırakıp gitti

ProAnqeLLs demiş ki:
okan abi ismi kingwarior hepiniz doğru diyorsunuz ama o benim emeğimdi işte ne yapayım üzülüyorm elimde değil siz sevgilinizden ayrılsanız üzülmezmisiniz? benimde sevgilim oydu ama beni bırakıp gitti

acını hissediyorum kardeşim.aynı olay benim de başıma geldi.seni çok iyi anlayabiliyorum.ama hayat devam ediyor ne yaparsın..ben senin yerinde olsam bundan sonra atacagım adımları ölçerim,biçerim.babana bile güvenmeyeceksin bu devirde.
neyse giden charın olsun sana birşey olmasın.

artık sitenin güvenilir insanlarıyla görüşecegim bu arada Gaia ya geçmiş bulunmaktayım yardım edecek biri varmı bana gaiada bu arada gaia yıda türkler basmış girdigim gibi globaller ucuşuyo havalarda küfürlü sırf bir Pwp için küfür ediyorlar nick im Anqells hacklenen charımın ismi

Xanthos demiş ki:

Geçmiş olsun.
GEçmiş olsun bencede inşallah bırakmana vesile olur.

gsyasin demiş ki:
ağlattın be beni sana gel ec sroda çar verem 51 lvl
gsyasin teklifin için saol ama ben bunları birinden char almak için yazmadım yazdıklarım gerçek ama bu düşünce ile yazmadım

Destek olan herkez saolsun ama Charı çalan kişi sanırım charı geri vermeyecek Msn Konuşmalarımızdan bir kaç SS aldım ama sonra Pc restart attıgı için geri kalanını alamadım şimdi buraya koysam da bir faydası olmayacak eminim zaten belirttigim gibi gaia ya geçtim gaiada inşallah daha Anqells kadar Güçlü bir char yapacagıma inanıyorum. Yardım edebilecek biri olursa Gaiadan Nickim Anqells gene Pm yoluyla ulaşabilirler bana..

aaaaaahhh ah o acıyı benden iyi kimse bilemez gözümden bile sakındıgım ultraslan_17 artık bi ibnenin ellerinde kardeş çok geçmiş olsun ama o ugur denen ibneyi bulursam allah ya ona verir ya bana :cry: :cry: :cry: :!!&%&! :!!&%&!

Xanthos demiş ki:

Geçmiş olsun.
Gerçekten çok dogru solemissin hepsine katıLıorm.

Yukarı Alt