1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Kenan Evren Hastanede!


 1. Mirage

  Mirage rank8

  Kayıt:
  30 Haziran 2007
  Mesajlar:
  5.453
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36

  [​IMG]
  7'NCİ Cumhurbaşkanı Kenan Evren Bodrum Yalıkavak'daki yazlığında rahatsızlanarak hastaneye kaldırıldı. Evren’in yoğun bakıma alındığı, kendisine kan verildiği öğrenildi.

  Kenan Evren saat 19.15'de Yalıkavak'tan ambulansla Unıversial Hospital Bodrum Hastanesi'ne getirildi. Hastane Başhekimi Dr. Yusuf Babayiğit, Evren'in tetkik ve incelemelerinin sürdüğünü, muhtemelen bağırsak kanamasıyla ilgili bir rahatsızlık geçirdiğini söyledi.


  YOĞUN BAKIMA ALINDI

  Kenan Evren’in Yalıkavak’daki yazlığında rahatsızlandığı sırada solunumunun da durduğu öğrenildi. Evren’e ilk müdahaleyi evin yakınında bekleyen ambulansdaki doktor tarafından evde yapıldı. Evren daha sonra tam donanımla ambulansa alınıp müdahaleye burada devam edildi. İki ambulans ve korumalar eşleğinde hastaneye getirilen Evren’in yoğun bakıma alındığı, kendisine kan verildiği öğrenildi.

  BAŞHEKİM: "DURUMU CİDDİYETİNİ KORUMAKTA"

  Unıversial Hospital Bodrum Hastanesi Başhekimi Dr. Yusuf Babayiğit Kenan Evren’in rahatsızlığıyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

  “Kenan Evren’in evinde fenalaştığı ve solunum güçlüğü çektiği haberinden hemen sonra iki ambulansı evine sevkettik. Solunum güçlüğü çekiyordu. Solunum durmak üzereydi. Yaptığımız ilk müdahalede solunumu normale getirip ambulansa naklettik. Ardından yolda gelirken Yalıkavak’da Paşa’nın nabzı 30’a kadar düştü. Tansiyonu da düştü. Acil serviste müdahale ettik. Kardiyalog Naser Can, anestezi uzmanları ve ben bizzat müdahele ettim. Nabız ve tansiyonu normal seviyeye çıkardık. Sindirim sisteminde kanama başlaması nedeniyle kan takviyesi yapmaya başladık. Daha önce de paşamız benzer sindirim sistemi rahatsızlığı çekmiş. Kalp ve damar hastalıklarıyla ilgili ilaçlar alıyordu. Şu anda yoğun bakımda. Müdahaleler devam ediyor. Yapılacak tetkiklerden sonra daha net bir açıklama yapabiliriz.”

  Başhekim Babayiğit gazetecilerin riski gündeme getirmesi üzerine de “Bu yaş grubunda her zaman bu tür sindirim sistemine bağlı kanamalar ve solunum yetmezliklerinde her zaman risk vardır. Durumu ciddiyetini korumaktadır” dedi.

  Bodrum Kaymakamı Abdullah Kalkan da hastaneye gelerek Evren’in sağlık durumuyla ilgili bilgi aldı.

  KALP PİLİ TAKILDI
  Bu arada Kenan Evren'e kalbinin durmaması için kardiyalog Naser Can tarafından geçici kalp pili takıldığı öğrenildi.
   
 2. Prada

  Prada  

  Kayıt:
  31 Aralık 2007
  Mesajlar:
  7.342
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Playboy
  Şehir:
  St Etienne

  Çok bile yaşadı. Ben çocukken okulu ziyarete gelmişti o elini öperken içim kalkmıştı. Ustunden 15-20 yıl gecti hala yaşıyor
   
 3. Caprice

  Caprice rank8

  Kayıt:
  20 Nisan 2007
  Mesajlar:
  4.914
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36

  ahahaha :P
   
 4. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.416
  Beğenilen Mesajlar:
  354
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  birden rahatsızlanması kötü olmuş yaşlanınca böyle vuruyor işte, geçmiş olsun.
   
 5. Mirage

  Mirage rank8

  Kayıt:
  30 Haziran 2007
  Mesajlar:
  5.453
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36

  Kalp pili takmaya kadar gitmiş olay.Geçmiş olsun.