Merter'de, Bahçelievler Kemal Hasoğlu Lisesi öğrencisi, ikisi kız 3 öğrenci, okul çıkışında karşıdan karşıya geçerken, Bağcılar-Zeytinburnu seferini yapan Ali Osman Erdoğan yönetimindeki tramvayın altında kaldılar.

5 metre sürüklenen ve üçü de ağır yaralanan öğrenciler çevreden gelen ambulanslarla İstanbul Hizmet, Bakırköy ve Bağcılar Devlet Hastanelerine kaldırıldı. 9. sınıfta okudukları öğrenilen öğrencilerin İrem Dinçsoy, Buket Bulut ve erkek öğrenci Deniz Tekin olduğu belirlendi. Bir öğrenci ise, tanıkları, "5 öğrenciydi. Biri 'tramvay yolundan geçmeyelim, bekleleyelim' dedi. Ancak 3'ü karşı geçmek isteyince, facia meydana geldi" dedi.

Bakırköy Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Deniz Tekin'in tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı, Bağcılar'da özel bir hastaneye kaldırılan İrem Dinçsoy'un yoğun bakımda, Buket Bulet'in ise Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavisinin sürdüğü öğrenildi.

Kaza sonrası tramvayın makinisti Ali Osman Erdoğan gözaltına alındı.

ps : Buket bulut bağcılar hastanesinde durumu iyi kalbı durmuş tekrar çalıştırılmıs beyin fonksiyonları gozleniyor.. Iremde hizmette. Oda yaşyor.. Boynunda kırık var.. Bakirkoydekı kaybettiğimiz arkadaşımızın adi denıs (dönis) yabancı uyrukludur.. Bunlar kesin bilgilerdır.. Burak arkadaşımız bizzat gidip gözlemledi.

ps : Az önce gelen habere göre buket yaşamını yitirmiştir.

ps : arkadaşlar bu bilgileri yakın arkadaşım bizzat hastaneye gidip almıştır doğruluğu kesindir.

Ölen kardeşimiz Denis Tekin. Kendisi yabancı uyrukludur. Allah ailesine sabır versin.

Büyük geçmiş olsun.Allah sabır versin ailelerine.Elim titremeye başladı çok etkiledi beni. :!!&%&! :cry:

Yapıcağınız gösteriyi aceleye getirmeyin ne kadar kalabalık o kadar etkili olur.

Yukarı Alt