Journalist

Aileden

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı oyuncumuz Abdul Kader Keita’nın € 8.150.000 bedelle Katar Al Sadd S.C.’ye transfer olması konusunda anlaşmaya varılmıştır.

Ayrıca oyuncu €200.000 tutarında alacaklarından vazgeçecektir.

Abdul Kader Keita’ya bugüne kadar Galatasaray’a vermiş olduğu hizmet için teşekkür eder, bundan sonraki futbol yaşamında başarılar dileriz.

Galatasaray Sportif A.Ş

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
sağlam futbolcuydu 6S bunu kaça aldı ki bu paraya sattı ?

7.5milyon euroya almışız 8.150 e satmışız.200bin eurosunuda almamış bizden
Adam kendisi istemiş gitmeyi demekki futbol oynamak istemiyomuş oynamak istese takımı bırakıp gitmezdi.Demekki Katar ada film çekmeye gidiyor :)

Keita'nın gitmesine çok ama çok üzüldüm :roll: Çok başarılıydı Galatasaray'da :roll: Neden gitti ya neden :roll:

Apollon demiş ki:
DukeNukem demiş ki:
Bu arada Kim Kalström %90 bizde imiş.
5 yıldazla el sıkışmışlar kesin 2 sini alacaklarmış kulüblede anlaşıp.
Kesin yıldız alması lazım yönetimin.Çünkü taraftar Kewell la Keita yı yolladı+Haldun Üstüneli de istifa ettirtiler.Yönetimin taraftarlarla barışması lazım yoksa yıldız transfer olmazsa yeni stadda ''yönetim istifa'' diye bağırırlar.

hmzsnmz demiş ki:
Keita neden gitti ? Yıllık çok para alıyor diye mi ? Eğer öyleyse kalström az mı alacak sanki ondan :roll: Mehmet demirkolu dinledimde biraz hiçte haksız değildi yani ^^
birşeyler düşünüyorlar ama hadi hayırlısı

Satın herkeside paftakı adamlarla oynar artık seneye galatasaray.Adnan Polat'ında bu sene gözünü para bürümüş işi gücü para rezil ettiler takımı futbolcu kalmadı oynatacak. summer2:

RiqueLme

Bilgiliyim
Volkanı bilmem de bu sene Fb gs macına gitmeyi düsünüyordum sırf şu keta ya su şişesi
fırlatmak icin beni çıldırtıyordu çirkef lanet olasıca pis zenci Kaka'yıda attırdı oyundan zaten
cok fena sinirime gidiyordu iyiki gitti...

Yukarı Alt