1. Reklam

1. joysro
      asur
      serenity
      redsea
      blacksro
      plag
      alaaddin
      erix

kei hakkında

1. kelleci

kelleci rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya bu kei 80 lwl nuker 80lik str glavielere 12-13k wuruo adam bide armor elindeki kalkan +7 sword +7 adam sadece elektriğin nukelerini geliştirmiş birde el yakma skili elektrik ya ben size soruom bu adam nası bu kadar güçlü normalde 80lwl nuker 80lwl str glavieye 7-8 k wurur bu adam çok wuruyo bide el yakması elektrik olduğu halde ateş de değil yani.adamda bide blade skilleri war onlarıda kullanıo 80liklere yatırla 9k wuruo yuh dedim yani ya bi cewap werin bu adam full sun mudur nedir??80lik str glavie elinde +7war adama 1000 wuruo cewaplar plss :lol:

2. Beijo

Beijo Bilgiliyim

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    glavier eziktir dicem ama +7 var elinde Confused

3. JimCarrey

JimCarrey rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    silkroad uzmanı.
    Nerde müzik, eğlence,çılgınlık orda ben =)
    glaıve eziktir glaıve nin giydiği kıyafet garmentmi Rolling Eyes

4. Espio

Espio rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    glavier ın elindeki önemli değil belki glavier armor giyiyordur yada itemlerin mag% leri düşüktür veya eksik itemi vardır gibi bir çok fikir üretebiliriz.
    1sn farkla aynuısını yazöışız nerdeyse :lol:

5. kelleci

kelleci rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    glavier garment ben glavierin bi pwp sini daha izledim 80lik nukere 5 k wuruo bu kei ye 1k anlamadım ben bu adamı arklar :lol:

6. kelleci

kelleci rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adam ezik deil adı imparator heleni yatırmış bi char imparator bilionuz helende kral charlardan

7. kelleci

kelleci rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adamın ne kadar güçlü olduğunu asit'e de sorabilirsiniz çünkü pwp yi izleyenler arasında o da wardı ya da helene sorun ona 9k wuruodu

8. kelleci

kelleci rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya biri açıklama yapsın kafayı yicem adam nası bu kadar çok wuruo nası bu kadar az yiyo açıklama pls

9. Espio

Espio rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eğer hercules de ise şimdi baktım cool bi char yapmış +5 set (+6 chest) +7 s/s burdan çıkabilecek tek sonuç ya bu adam full int5 ve karşısındaki adamın defansı düşük yada bilmiyorum ... .S

10. kelleci

kelleci rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adam herculeste brothers guildinde hatta armor giyinio adam benim partimdeydi canı nerdeyse hiç azalmıo ama 2 80lwl str dalıo adam yine yatmıo bide el yakması elektrik ateş olsa daha güçllü olcak

11. kelleci

kelleci rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kei bi 80likle döwüşürken bi elektrik nukesi atıo yandaki 80e 10k sıçrıo :lol::D

12. Espio

Espio rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    lighting karşı tarafın parry ratio sunu düşürür buda defansın düşmesi anlamına gelir, bunun dışında adam perfect alchemy yapmış partideki eu charlardan buff almış olabilir yada silk le alınana %20 damge arttırıcı - azaltıcı lardan almış olabilir bence ona sorsan daha iyi anlarsın durumu Wink
    Bu arada sen bu adamla evlenmeyimi düşünüyorsun :mrgreen: öyle bir anlatmışsınki adamı milletin ağzı sulanacak :lolmuch:

13. kahpehayat

kahpehayat rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o adam hybrid olması lazım ve seti çok sağlam vede amnetleride aynı zamand o adamın itemler 10 numara vede o honor buffları görseniz adam 1 sıra dizmiş ve herculesin honor kingi yani birincisi bütün honor bufflasrını kazanmış vede adam çok iyi strateji uyguluo o adam yakındada honor poıntle sununuda alır eline iyice ölümsüzleşir bnden sölemesi.. Wink

14. bannedddd

bannedddd Buralıyım

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Adam deyip durmayın yav Kei bayan. :lolmuch:

15. lol12

lol12 rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşhım bicheon skillerinde bleed ve division ekleyen skiller var eğer 2sini alırsan sen 8k vuran 14k vurur örnek 2 kata yakın.Bunu önlemek için special pil kullancaksın:)Ayrıca biri Heleni öldürüyor demiş şuan itibari ile kesiyorum keiyi snow bitince^^

16. Mitsurugi

Mitsurugi rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 80 lvl herkuleste crosbowcuyum keı ıle pvp yaptık adamı tekte alıyom elımde 72+6 crosbow var 17000 critcal gecırdım. bence sızde avrupalı acın chınler ezık kaldı.

17. Xanthos

Xanthos rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Zir.Müh.
    İlk mesajı okuyup anlayan adam nasıl da belli oluyo :?!!!

Bicheon
    Flying stone smash
    Bleed status(%20 possibility) 30 sn.

Lightining chain
    Bleed status(%20 possibility) 30 sn.
    Division status(%20 possibility) 30 sn.
    Impotent status(%20 possibility) 30 sn

18. kelleci

kelleci rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    helen şimdi kesio olabilirsin ama daha düne kadar kesiliodun :lol: imparator kesemio adamı sen nası kescen hem imparator sni yatırdı ya :lol: kei walla manyak char yaratmış nası konuşam adamla adam yabancı :lol::Dcewap plss

19. WiId_DRAGON

WiId_DRAGON rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ewt beyler gercekten kei cok saglam helen o charda ıken bıraz ıtemlerını gostermıstı ıtemlerde full astral ımmortal var ıtemlerın basılarında hp mp dusuk ama adam parry ratıyo cok onem vermıs + elındekı sworda 10 numara ama shıldı ıcın bısı dıyemıyorum 15 br Sad ama genede blok demeye sans vermıyo :lol: + ben onu AMAZONla kapsırken gordum amazon su anda serverdakı en saglam str adam str blade tank harbı tank yanıchar snowsuz amazonla 1 sekılde kapsıyo onda bow skılerıde acık galıba bow 73 de ve saydırmanın 73de acılan 5lı arrow combosu acık adam amazonu 5 combo ılerı ılerı atıyo ve gelen kadar 2 nuk atıyo bu nukde 9k+ 8.5k cıvarında zaten bı blade max 20k hp oluyo kalanıda zaten bowun crıt sıkılııle bıtıyo amazon snowu oldugu zamn olup kalkmamayı secıyo ama bu gune akdar daha Kei nın 1 kere bıle lorda daldgını gormedım kı kestı ama lord da nsl o char gormek ısterdım :lol: son spawda acaba ıcerde dura bılırmıydı :lol:

20. kelleci

kelleci rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya kei full int dimi bide o adamda ne skilleri açık nukeler bicheon skilleri başka bişiler açıkmı ki