1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Kehanet Online Soket Sistemi


 1. MicroEx

  MicroEx rank8

  Kayıt:
  12 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  1.802
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Mekatronik - Bilgisayar Mühendisi
  Şehir:
  umamı baktın ?
  [​IMG]


  [​IMG] Kehanet Online Soket Sistemi [​IMG]


  Soket Sistemi

  Soket Sistemi, bir eşya üzerine delik açarak içerisine gizli taş koymaktır. Bu durum, geliştirilmiş bir ekipmanı daha da güçlü hale getirebilir. Soket sisteminin iki aşaması vardır: delik açma ve gizli taş yerleştirme.

  Soket Araçları

  Oyuncular soket işlemi için DNA zindanına inerek bir canavar öldürmeli ve bu yolla araçları ve gizli taşı ele geçirmelidir. Canavarı öldürdükten sonra edineceğiniz hazine sandığının içerisinde bulunan araçları ve gizli taşı bir tamirciye götürerek soket işlemini başlatabilirsiniz.

  Delik Açma

  Ekipmanınız üzerinde bir delik açmak istiyorsanız delik açma aracına sahip olmalısınız. Aracı tamirciye vermeniz yeterlidir. Ancak tüm ekipmanlara delik açılamaz. Yalnızca silahlar ve gövdeye ve üst bacaklara giyilen zırhlara delik açılabilir.

  Soket Sistemi Hakkında

  Ekipman delindikten sonra bir tamirci deliğe gizli taş yerleştirme işlemini yapar. Her gizli taşın farklı ekipmanlara uygun farklı bir yeteneği vardır. Bir gizli taş yerleştirildikten sonra yerinden çıkarılamaz. Bu nedenle oyuncular karar verirken dikkatli olmalıdır. Ayrıca işlem sırasında gizli taş hasar alabilir. Ancak hasar yalnızca taşla sınırlı kalır.

  [​IMG]
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Ekim 2015