Arkadaşlar Merhaba,

Joygame, yeni oyunları ile oyunculara daha fazla eğlence sunmaya devam ediyor. Bu yazın sonuna doğru Kehanet Online, kapalı beta, açık beta dönemlerinden sonra tüm oyuncularımızın eğlencesine ev sahipliği yapacak.

Kehanet Online, Anime tarzı bir MmoRpg. Açıkçası ilk başta karakterler bir farklı görünse de (nihayetinde hiçbirimiz anime tarzı oyunlara alışkın değiliz) ilk günün ardından bu konuda zorluk çekmeyeceğinize eminim. (Bende öyle oldu)

Oyunda 5 ırk, 32 sınıf var. Haritalar oldukça geniş ve zindanlardaki aksiyon gerçekten de insanı cezbediyor. Burada sizlere oyunu görevlisi olarak değil, oynayanı olarak anlatmak istedim. Oyun hakkında zamanla çok daha geniş bilgi vereceğiz. Şimdi ben size oyun bilgisi alıntısını ve oyun videolarını vereyim. Oyunla ilgili her türlü sorunuzu alabilirim. Elimden geldiğince cevaplarım : )

Oyun hayatınızda yepyeni bir sayfa açmaya hazır mısınız?

Joygame taptaze, cıvıl cıvıl ve tamamen Türkçe bir 3D Anime MMORPG ile fırtına gibi geliyor. Uzakdoğu'da 81 Keys adıyla büyük bir beğeni ile oynanan, Joygame tarafından Türkiye'ye getirilen ve ismi "Kehanet "olarak değişen oyunumuz, 15 Ekim 2011 tarihinde Türk oyunseverleri ile buluşuyor.

Kehanet'i oynarken güçlü Wata'larla düşmanlarınıza karşı daha korkutucu ve dayanıklı olacak, Delfislerin hızlı ve seri atakları birleştiğinde ortaya çıkan güce herkes şaşıracak.. Sevimli ama bir o kadar da güçlü Luluanta'ların büyülerine ise hiçbir düşmanınız karşı koyamayacak. İnsanların hayat gücünü ve Naitilerin korkulan; bir o kadar da tehlikeli savaş sanatlarının tüm heyecanını hissedeceksiniz. Siz karakterinizle balığınızı tutarken, arkadaşlarınızda sizin için çeşitli iksirler hazırlayacak.

Yüzlerce görev, 5 ırk, 32 sınıf, toplama ve üretim meslekleri ile daha bir çok sürprizin sizleri beklediği oyunumuzda eğlence asla bitmiyor! Size ait onlarca farklı binek ile haritalarda rahatça dolaşabilir, her seviye için ayrı zorluklarda hazırlanmış zindanlarda, birbirinden farklı yaratıklara karşı gruplar kurup savaşabilirsiniz. Arenalardaki heyecanı ise, ister arena içinde dövüşerek ister arena dışındaki localardan izleyerek hissedebiliriniz.

Hepsi ve fazlası Joygame Kehanet’te!

Haydi o zaman, şimdi KEHANET oynamanın tam zamanı.. :)

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt