1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Kehanet Online Büyüleme Sistemi


 1. MicroEx

  MicroEx rank8

  Kayıt:
  12 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  1.802
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Mekatronik - Bilgisayar Mühendisi
  Şehir:
  umamı baktın ?
  [​IMG]  [​IMG]Kehanet Online Büyüleme Sistemi[​IMG]  Büyüleme Hakkında

  Büyüleme süreci, bilinen simya kurallarını kullanarak ekipmana özel güçler eklemektir. Her büyük şehirdeki tüccarların farklı büyüleme kuralları vardır. Oyuncular gerekli ham maddelerin parasını ödedeiği sürece ekipman yeteneklerini geliştirebilirler.

  Her büyülemenin taşıdığı bir risk vardır. Büyüleme seviyesi arttıkça, sürecin başarısız olma ve ekipmanın hasar alma ihtimali artar. Diğer yandan, büyüleme seviyesi arttıkça silahın alabileceği yeteneklerin gücü artar.
  Büyüleme Seviyesinin Sınırlandırılması

  Büyüleme sürecinde ekipmanın seviye sınırlandırmaları vardır. Düşük seviye ekipmanlar, yüksek seviye büyülemelere dayanamayacak kadar zayıftır. 70. seviyenin altındaki ekipmanlar 6. seviye ve altı büyülere dayanabilirler.

  Büyüleme Süreci

  Öncelike bir "Büyüleme Tüccarı" bulmalı ve onunla konuşarak büyülemek istediğiniz ekipmanı yerleştireceğiniz büyüleme arayüzünü açmalısınız. (Not: Büyülenecek ekipman çantanızda olmalı.) Büyüleme tüccarı ekipmanınıza uygun büyüleme seçeneklerini size sunar. İstediğiniz büyüleme seçeneğini seçebilirsiniz. Bunun ardından büyüleme için gerekli ham maddeler ve büyülenmiş ekipmanın özellikleri görülür.

  Bu durumda, ekipman ve ham maddelerle gereken miktarda altını yerleştirmeniz gerekir. Bunun ardından bitirme tuşuna basarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

  Büyüleme Süreci İçin Gerekli Ham Maddeler

  Büyüleme için gereken hammaddeler 3 yolla elde edilebilir: canvarlardan düşen eşyalar, koleksiyon yetenekleri ve işleme süreci. Büyüleme için kullanılan ham maddeler çok değerlidir. Çantanızı temizlerken dikkatli olmalısınız, aksi takdirde bu değerli materyalleri OOKlere çok ucuza satabilirsiniz.


  [​IMG]
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Ekim 2015