1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

Kehanet Online Anahtar Sistemi


 1. MicroEx

  MicroEx rank8

  Kayıt:
  12 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  1.802
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  Mekatronik - Bilgisayar Mühendisi
  Şehir:
  umamı baktın ?

  [​IMG]  [​IMG]Kehanet Online Anahtar Sistemi[​IMG]

  Koruma Anahtarı Elde Etme

  Koruma Anahtarı, Melek Gaia'nın cesur savaşçılara sunduğu özel bir lütuftur. Alfred'in görevlerinden kazanılan Kutsal Anahtar Kalıntılarını toplayarak elde edilebilir. Topladığınız her 5 kutsal anahtar parçası bir adet Koruma Anahtarını oluşturur.

  8'i Element, 10'u da Yetenek Anahtarı olmak üzere toplamda 18 adet Koruma Anahtarı bulunmaktadır. Bu anahtarlar tek başına bir işe yaramaz. Element ile Yetenek Anahtarları birleştirilerek kutsal anahtarların özelliklerini ortaya çıkarabilirsiniz.

  Koruma Anahtarını Etkinleştirme

  Koruma Anahtarını etkinleştirebilmek için önce Seviye 5 olmanız, ardından Melek Gaia'dan aldığınız kutsal anahtar görevini yapmanız gerekmektedir.
  Aşağıdaki bölmeden veya kısayol olarak K tuşuna basarak bu özelliğe ulaşabilirsiniz.

  Kutsal Anahtarı Ayrıştırma

  Küçük Melek- Gaia'nın yardımıyla bir kutsal anahtarı, element ve yetenek anahtarlarına ayrıştırabilirsiniz. Bunun sonucunda yine Gaia'ya biraz K altını vermeniz gerekir.

  Kutsal Anahtarın Tamiri

  Kutsal anahtar birleşiminin başarısız olma olasılığı vardır. Bu durumda, Küçük Melek-Gaia, kutsal anahtarınızın işlevlerini geri almanızda yardımcı olacaktır.

  Koruma Anahtarının Seviyesini Yükseltme

  Koruma anahtarınızın seviyesini yükseltmek çok kolaydır. İlk olarak, oyuncuların bir "boş TP anahtarı" almaları gerekir. Daha sonra, çantanızı açıp, karakterin var olan TP değerini anahtara ekleyebilirsiniz. Karakterinizin yeterli TP değerine sahip olduğundan emin olun.

  Bir TP anahtarı alın ve tecrübe değerinizi ekleyin, koruma anahtarının arayüzünü açın, koruma anahtarı birleştirme arayüzüne girmek için en sağ köşedeki "birleştir" tuşuna basın. Seviyesini arttırmak istediğiniz kutsal anahtarı seçin, çantanızdan TP anahtarını çıkarın ve onu boş olan birleştirme bölümüne koyun, tecrübe değerinizi birleştirmek ve kademeli olarak anahtarınızın seviyesini arttırmak için "birleştir" tuşuna basın.

  [​IMG]
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 31 Ekim 2015