Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
"Bugünü hayal ediyordum"
İngiltere Premier Lig ekiplerinden Liverpool'un Tottenham'dan transfer ettiği yıldız futbolcu Robbie Keane, bu transferle birlikte hayatında yeni bir sayfa açtığını söyledi.

Liverpool'un Tottenham'dan transfer ettiği 28 yaşındaki İrlandalı golcü oyuncu Robbie Keane, çocukluğundan beri bugünü beklediğini ifade ederek, Liverpool'a transferinin kendisi için bir rüyanın gerçekleşmesi anlamına geldiğini belirtti. Keane'in Liverpool'un efsane isimlerinden Kenny Dalglish ve Kevin Keegan'ın giydiği 7 numaralı formayı giyeceği belirtildi.

Transferinin ardından ilk açıklamasını yapan Keane, "Bu formayı giymek bir onurdu. Eğer, Keegan ve Dalglish'in yaptıklarının yarısını yapabilirsem mutlu birisi olurum. Çocukluğumdan beri bugünü bekliyordum. Herkes benim çok fanatik bir Liverpool taraftarı olduğumu bilir. Bugün burada oturmak benim için bir rüyanın gerçekleşmesi demek. Hayatımda yeni bir dönem başladı. Liverpool formasını giymek için sabırsızlanıyorum." dedi.

Liverpool'a transferi yaklaşık 40 milyon dolara mal olan Robbie Keane, yeni takımıyla 4 yıllık sözleşme imzaladı.

Yukarı Alt