extraloob demiş ki:
ohannesssssssssssss 8O

Ps : topic globaldir tüm alemler izlesin Türkler artık show yapmaya başladı, joymax önümüzü mü açtı ne :mrgreen: :twisted: :lol:
Herkese Çok TeşekKüR Ederiz.

Daha Fazla kişiydik fakat işi sebei iLe qeLemeyenler ve savaş olmayınca işine gidenler sebebi İle az kaldık ^^ . Ama Sağolsun BloodyDevviL Organiazyonu İle başardıK.

Toxicated demiş ki:
Bu ekiple bu böyle bir organizasyon yapılıyorsa o ekip tutundugu kaleyi kapar kaptım mı da kaptırmaz daha :mrgreen:

PS : Nasıl ayarladınız yahu bunu orda en az 3-4 pt var ortak işaretiniz neydi sen sen oraya buraya mı dediniz tek tek :lol: İnanılmaz vallahi yaaaaa
Biraz öyLe oLdu :D Sen oraya geç. Hşşt Ahmet sen aşağı kay az. Lem az susun dinleyin xD LEM YlZ çEKİl ORDAN. :D A dakiler pt qirin xD Curcunalı Bir şKlde becerdiK.. Tekrar Tekrar Teşekkürler..

extraloob demiş ki:
keşe options'dan nickleri resimleri kapatsaydınız deli manyak olurdu şimdi aklıma geldi.
Aklıma qeLmedi Cidden Müthiş oLur. Neyse Bir dahaki savaş Daha iyisini ve Daha Güzelini deneriz Artık TecrüBeliyiz.. :muck:

Majestic demiş ki:
Keaaa
Bunu Iristen bilirim Irisin en ünlü ve rakipsiz guildi bir char almıştım Dynamic onunla o guilddeydim.Okadar takım ruhu varki o kadar azim varki Irisi fet etmiş adamlar.+7 set sun set sun silah dizmişler.Eğer oyunu bırakmazlarsa ebedi o kale onlarda kalır hatta kendi guildlerini 2ye bölseler hem hotanı hem janganı alıp hüküm sürerler.
Böyle birşeyi sadece sizden beklerdim harikasınız.
öyLe bir Fikir sunuyorum ama Saru bize Hotan yeter diyor ^^ Aslında HakLıda . Az iLe Yetinemeyen Çoğu buLamaz.

Dynamic hayla bzmLe. :)

Kusura bakmayın Yeni Yorumları Okuyor Ve cwp yaza biliyorum..

Takımı
Besiktas
Sanırım K harfi Fire'daki Wall skill'i.E Harfi Mavi Zerk.A Harfi Mavi zerk basıpta party'e girenlerin Kırmızılaşmış hali ^^

Saru yu Hera dan tanırım tebrik ediyorum kendisini hangi server e giderse alıyor zaten kaleyi helal olsun gerçekten :muck:

Mopneet

Mükemmel bir ekip ruhu, mükemmel bir çalışma.
KEA nedir? ^^

Yukarı Alt