1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Kazım zam istedi!


 1. addIcFb

  addIcFb Aileden

  Kayıt:
  22 Eylül 2007
  Mesajlar:
  5.215
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  öğrenci
  Şehir:
  Okul
  Fenerbahçe'nin genç yıldızı Colin Kazım'ın babası Rodney Richard ile İngiliz menajeri Darryl, yönetici Neşet Yalçın ile görüşerek, 2.5 yıl sözleşmesi bulunmasına rağmen Kazım’a yeni sözleşme ve zam yapılmasını talep ettiler!

  kazimkazim.jpg

  Fenerbahçe’de son günlerin en fazla eleştiri toplayan ismi olan Colin Kazım, yönetimi şaşkına çevirdi.

  Sarı - lacivertli kulüple 2,5 yıl daha sözleşmesi bulanan Colin Kazım’ın babası Rodney Richards ile İngiliz menajeri Darryl, Fenerbahçe Dış İlişkiler Sorumlusu Neşet Yalçın ile görüşüp, yeni sözleşme, zam ve imaj hakkı payını istedi.

  İngiltere’den 1,5 sezon önce Fenerbahçe’ye transfer olan Kazım’ın yürürlükteki sözleşmesini yeni şartlarla yeniden düzenleyip, uzatmak isteyen Baba Richards ve menajer Darryl, genç oyuncunun çıktığı reklamlardan da imaj hakkı ödenmesi için ayrı bir sözleşme yapılmasını istedi.

  Kimi zaman disiplinsiz hareketleri ile gündeme gelen Kazım’ın sorumluluğunu üstlenen baba Richards, oğlunun Fenerbahçe’de kalıcı olması için ücretine yapılacak zam ile birlikte yeni sözleşmenin bir an önce imzalanması gerektiğini bildirip, “Talibi var, sözleşme yenilemeyecekseniz satın” dedi.

  Fenerbahçe yönetimi, Kazım’ın menajerliğini üstlenen babası ve İngiliz aracının bu taleplerini ilk aşamada reddetti.

  Yıllık 1 milyon euro garanti parayı beğenmeyip zam isteyen Kazım’ın babasının ayrı bir isteği de Aragones’in oğlunu sürekli oynatması. Baba Richards’a göre Colin Kazım yedek bekletildiği ya da kadroya alınmadığı zaman kan kaybediyor.