Xplosive

Bilgiliyim
G.Saray zaferinde pay sahibi olan ve bu sezonki performansıyla teknik direktörümü Daum’un vazgeçilmezleri arasına giren Kazım Kazım, Boca Juniors’un transfer teklifini geri çevirdi.

G.Saray zaferinde pay sahibi olan ve bu sezonki performansıyla teknik direktörümü Daum'un vazgeçilmezleri arasına giren Kazım Kazım, Boca Juniors'un transfer teklifini geri çevirdi.

Arjantin'de bulunan genç oyuncunun eski menajeri ve yakın dostu Aytaç Erenler, önceki gün Boca Juniors-River Plate derbisinden sonra biraraya geldiği sarı lacivertli kulübün başkanı Jorge Amor Ameal ile sohbet ederken laf dönüp dolaşıp Kazım'a geldi. Boca başkanı, ay yıldızlı formayı da giyen ve her geçen gün yıldızını daha da parlatan Kazım'ı izlediklerini ve transfer edebileceklerini dile getirdi. Bunun üzerine Erenler de “Kendisine fikrini sorayım” dedi.

Güçleri yetmez
Galatasaray derbisinde alkışlanan Kazım'ı, Arjantin'den arayan Erenler, hemen konuya girdi: “Tebrik ederim. Her geçen gün daha iyi duruma geliyorsun. Boca Juniors seni istiyor. Teklif getirecekler ve ciddiler.”

Kazım ise hiç düşünmedi, “Bu imkansız. Boca Juniors asla Fenerbahçe'den büyük değil. Üstelik ben Türkiye'ye alıştım. Burada da çok mutluyum. Fenerbahçe ise benim için numberone. Beni almaya kimsenin gücü kolay kolay yetmez” cevabını verdi. Boca'nın Kazım hamlesi ise başlamadan erken bitti​

Bu adam çok kaliteli bir oyuncu taraftarlarımız çok baskı kuruyor üzerinde ama o genede attıyor attırıyor daha iyi yerlere geliceğinden şüphem yok

Yukarı Alt