stadın ışıkları tam olarak açık değil ondan farketmemiş olabilirim hipermetropluk var bende :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannessss fotoları şimdi görüyorum wuhuuuu öncelikle kayseriyi tebrik ediyorum adamlara helal olsun lap diye stadı çaktılar hemde en cillop gibisinden bir tane açtılar diyecek söz yok gerçekten, kuzum ne tatlı ne karizmatiksin sen öyle yaa yüzün çok fotojenik walla şanslısın fotolara bayıldım işte olay budur yaa EXL'nin 2 adamı var zati birisi ben diğeri sen maç ve foto olayında rakipsiziz ^^

extraloob demiş ki:
ohannessss fotoları şimdi görüyorum wuhuuuu öncelikle kayseriyi tebrik ediyorum adamlara helal olsun lap diye stadı çaktılar hemde en cillop gibisinden bir tane açtılar diyecek söz yok gerçekten, kuzum ne tatlı ne karizmatiksin sen öyle yaa yüzün çok fotojenik walla şanslısın fotolara bayıldım işte olay budur yaa EXL'nin 2 adamı var zati birisi ben diğeri sen maç ve foto olayında rakipsiziz ^^
ahahah şımardım yahuu :twisted: bu gazla gider mankenlik ajanslarının kapısında bile yatarım :lol:

Ps. Gerçekten stadı bir anda başlayıp bitirdiler , çok güzel bir armağan oldu biz taraftarlara . Takımın stadı var , tesisler desen 10 numara tek eksik sabit bir taraftar. Ufak ufak gruplar var lakin birleşmiyorlar daha hepsi ayrı takılıyor. İnanıyorum ki birleşirlerse biz taraftarıyla stadıyla her şeyiyle ligin demirbaşlarından biri oluruz 8)

Yukarı Alt