1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Kayserili 3 çocuk için inanılmaz iddia


 1. Aristotales

  Aristotales rank8

  Kayıt:
  21 Aralık 2007
  Mesajlar:
  1.240
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  --
  Kayserili 3 çocuk için inanılmaz iddia
  Kayseri'nin Talas İlçesi'nde, geçen yıl 21 Eylül'de Ramazan Bayramı'nın 2'nci günü şeker toplamaya çıktıktan sonra ortadan kaybolan 3 çocuk için inanılmaz bir iddia ortaya atıldı.


  Kayseri'nin Talas İlçesi'nde, geçen yıl 21 Eylül'de Ramazan Bayramı'nın 2'nci günü şeker toplamaya çıktıktan sonra ortadan kaybolan 3 çocuk için inanılmaz bir iddia ortaya atıldı

  Kayseri'de geçen yıl Ramazan Bayramı'nın 2'nci günü şeker toplamak için evlerinden ayrılan 8 yaşındaki Ahmet Tuna Tekin ve 6 yaşındaki kardeşi Dilruba Tekin ile aynı sitede oturan 11 yaşındaki Türkan Ay'dan bir yılı aşkın bir süredir haber alınamıyor.

  Çocukları arama çalışması devam ederken dün Sivas Cumhuriyet Başsavcılığı'na bir ihbar mektubu ulaştı. Aranan çocukların, organları alındıktan sonra Fırat Nehri’ne atıldığının iddia edildiği mektup üzerine geniş çaplı soruşturma başlatıldı. Esrarengiz mektubun, kaçırılma olayının görgü tanığı olduğunu söyleyen ve şu anda cezaevinde bulunan Kayserili bir mahkum tarafından yazıldığı öğrenildi.

  KAYSERİ'YE GÖNDERMEK İSTEDİ

  Sivas'ta oturan Fırat Yıldız, arkadaşı Ramazan Utuş'u da alarak cezaevinde yatan ağabeyi Hamdi Yıldız'ı görmek için geçen hafta Sivas E Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda, açık görüşe gitti.

  Açık görüş sırasında Fırat Yıldız'ın yanına yaklaşan bir mahkum, “Sana bir mektup versem Kayseri'ye yollar mısın?” diye sordu. Mektubu alan Fırat Yıldız mektubu postaya vermeden önce merak ederek arkadaşıyla birlikte açıp okudu. Okudukları karşısında şaşkına dönen Yıldız, mektubu alarak Cumhuriyet Savcılığı'na gitti. Mektubun incelenmesinin ardından Fırat Yıldız ve Ramazan Utuş'un ifadelerini alan savcılık konuyla ilgili soruşturma başlattı.

  MEKTUPTA NE YAZIYOR?


  Kapalı cezavinde ‘cinayet’ten ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Kayserili bir mahkumun, ‘Kayseri Emniyet Müdürlüğü’ne diye başlayan mektup şöyle devam ediyor: ‘Ben uzun süredir Sivas Cezaevi’nde hapis yatan biriyim.

  Çektiğim vicdan azabı yüzünden artık uyku uyuyamıyorum. Benim cezaevinden çıkmam da artık imkansız. Bu nedenle çektiğim vicdan azabından kurtulmak istiyorum. Kayseri’de geçen yıl kaybolan 3 çocuk, 3 kişi tarafından kaçırılmış ve iç organları alındıktan sonra cesetleri Fırat Nehri’ne atılmıştır.’

  Cumhuriyet Savcılığı’nın mektupta kimliğini belirtmeyen mahkumun tespiti için çalışma yaptığı öğrenildi.
   
 2. Avasin

  Avasin  

  Kayıt:
  12 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.437
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Meslek:
  İnşaat Mühendisi
  Şehir:
  Santa Clara/Küba
  hayvan demek bile hakarettir bunlara
   
 3. YuGoWorld

  YuGoWorld rank8

  Kayıt:
  23 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  450
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  16
  +1
   
 4. Addicted

  Addicted olduser

  Kayıt:
  17 Eylül 2007
  Mesajlar:
  10.418
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  Homeless
  Polisimizde çok iyi çalışıyor dimi..
   
 5. Decoy

  Decoy rank8

  Kayıt:
  25 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  617
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenci
  Şehir:
  Dershane Test kitabı başı daral:
  daral: