1. Reklam

1. kyra
      viki
      Tenda
      lastworld
      silkroadcilar
      3

Kayseri'de zirve ateşi!

1. hmzsnmz

hmzsnmz rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Kayseri'de zirve ateşi!
    Turkcell Süper Lig'de 20. hafta maçında zirve yarışının iki önemli takımı Kayserispor ile Galatasaray karşılaşacak.

Turkcell Süper Lig'de bugün Kayseri Kadir Has Stadyumu'nda Kayserispor ile Galatasaray karşı karşıya gelecek.
    Saat 19.00'da başlayacak maçı hakem Tolga Özkalfa yönetecek. Özkalfa'nın yardımcılıklarını Adil Sinem, Gökhan Memişoğlu ve Mustafa İlker Coşkun yapacak.
    Baros, Sabri, Hakan Balta, Kewell, Gökhan Zan, Jo ve kaleci Ufuk'tan yoksun Kayseri'ye gelen Galatasaray'ın maça; Leo Franco, Uğur Uçar, Neill, Servet, Caner, Barış, Mustafa Sarp, Elano, Keita, Arda, Dos Santos (Emre Çolak) onbiri ile çıkması bekleniyor.
    Ev sahibi Kayserispor'da ise sakatlıkları süren Eren Güngör, Toledo, Mohamed Shawky ve kadro dışı bırakılan Ali Turan kadroda yer almayacak.
    Kayserispor'un Galatasaray karşısına; Souleymanou Hamidou, Serdar Kesimal, Aydın, Bayram Çetin (Volkan Dikmen), Hakan Aslantaş, Gökhan Emreciksin, Saidoo, Abdullah Durak, Mehmet Eren, Cangele ve Makukula onbire ile çıkması bekleniyor.​

2. Nebula

Nebula olduser

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maç saat 19:00 da ben 15:30 da görev alıcam,olacak iş mi şimdi bu ?

3. ordeaL

ordeaL rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kayseride sevdiğim zamanında top koşturduğum bir arkadaşım oynuyor o yüzden bir sempatim var Kayseriye seviyorum:)
    o yüzden puanlar paylaşılsın kimse üzülmesin 1-1 bitsin:))

4. hmzsnmz

hmzsnmz rank8

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    Gs'nin son maçı ümit vermedi. Bu da Kayseri'mi ön plana çıkarıyor lakin ne zaman böyle beklentiye girsem sonu hüsran oluyor . Umarım bu kez yanılırım da Kayseri kazanır :P

Ps. Lakin iddaa da bende 0 atmayı düşünüyorum :twisted: