beyler az önce kayseride deprem oldu ev acayip sallandı feci tırstım.

olay şöyle oldu sandalyede oturuyodm pc basında bi anda sandalye sağa sola gitmeye başladı duvarlardan çatır çutur ses geldi hemen kendimizi dışarı attık çok kötü bi andı aklıma bi anda herşeyin biteceği geldi :|

acayip kötüydü.herkes dışarıya çıktı ve geçti tekrar girdik evlerimize eve geldiğimde salondaki vitrin yere serpilmiş kitaplar falan dağınık haldeydi

hepimize geçmiş olsun Allah kordu :buddha:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Evet ankaradada sallandı biraz ama çok şiddetli gelmedi bize geçmiş olsun tekrardan

Geçmiş olsn...
Abim teskeresini aldıktan 1 hafta sonra izmit depremi olmştu tüm koğuş arkadaşları vefaat etmişti Allah kimsenin başına vermesin...

2gündür sallanıyoruz , sonumuz hayrola... Bu seferki daha çok salladı. Deprem vakti lokanta da yemek yiyordum. Bir anda beşik gibi sallanmaya başladı.. Masa gitti geldi böyle garip bişekilde... Sonra tabi fırladık dışarı falan . Allah beterinden saklasın diyorum.

Geçmiş Olsun Kardes... Bugune Kadar Hiç Deprem Görmedim Görmemde İnşallah...Allah Korumuş Sizleri..

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Maxtech demiş ki:
Geçmiş olsn...
Abim teskeresini aldıktan 1 hafta sonra izmit depremi olmştu tüm koğuş arkadaşları vefaat etmişti Allah kimsenin başına vermesin...

ciddi mi of off fena yırtmış abin cidden.

bu arada depremi hisseden korkan herkese çok geçmiş olsun :S

Yukarı Alt