Arkadaşlar ehliyetimi kaybettim , ne yapmam gerekiyor ? Çıkarmak istiyorum ücreti nedir neler yapılması gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim..

Not : Ehliyet , kimlik , kentkart ve pasaport aynı olacak diye bir duyum aldım , böyle birşey var mı acaba ?

Takımı
Besiktas
60 lira gibi bir ücret alacaklar gitmen gereken yer emniyet olabilir kesin bir bilgim yok ama ehliyet işleri ordan yapılıyor.

Hiç vakit kaybetmeden git birisi cinayet işler ehliyetini oraya bırakır gümlersin valla.
Ehliyet kaybetmenin cezası çoktu da azaldı diye biliyorum. 115 ' ten 20 ye mi ne düştü diyorlardı kesin bi bilgi değil.

Bu mesaj AngeLicMoon rumuzlu uyeden alinti yapildi
AngeLicMoon demiş ki:
Hiç vakit kaybetmeden git birisi cinayet işler ehliyetini oraya bırakır gümlersin valla.
Ehliyet kaybetmenin cezası çoktu da azaldı diye biliyorum. 115 ' ten 20 ye mi ne düştü diyorlardı kesin bi bilgi değil.
kesin bilgiler lazım bana hacım. Yarın çıkartmaya gideceğim zaten. :curtain:

İem gov tr adresine girip randevu al sürücü belgesi yenileme olarak, gereken evraklar yazar ayriyeten randevu alman zor olacağından yarın halledemezsin. Randevusuz da yüzüne bile bakmiyorlar.

Son olarak evrakları teslim ettikten bir hafta sonra çıkar ehliyetin.

yenisini çıkarmaktan önce yapmanız gereken en önemli iş mahalle karakoluna gidip kaybettiğinizi bildirmek. işimi sağlama almak istiyorum dersenizde gazeteye kayıp olan ehliyetinizin hükümsüz olduğu hakkında ilan vermeniz gerekir.

Bu mesaj Tubifex rumuzlu uyeden alinti yapildi
Tubifex demiş ki:
yenisini çıkarmaktan önce yapmanız gereken en önemli iş mahalle karakoluna gidip kaybettiğinizi bildirmek. işimi sağlama almak istiyorum dersenizde gazeteye kayıp olan ehliyetinizin hükümsüz olduğu hakkında ilan vermeniz gerekir.
Teşekkürler üstad , gerekeni yaptım :curtain:

Yukarı Alt