Flash Diskden Bulaşan Bu Virüs Çok Cins Birşey Bu sabah Yedim Bu virüsü Ve silmek İçin Hertürlü yolu Denedim Ve sonunda Buldum.
>Flash Diskten Bulaşıyor Ve kendini Saklıyor,Bulunmuyor
> Bilgisayarı yavaşlatmakla Başlıyor, Bilgisayara Türlü Türlü Zararlar veriyor
Benim Pc ye Fazla Zarar veremeden Farkına Vardım Bu virüsün Ve hemen İmha Ettim
Çözüm Yolu Sadece AVG antivirüstür
> Buyrun Link http://www.grisoft.cz/filedir/inst/avg_free_stf_all_8_100a1295.exe
Arkadaşlar Lütfen Dikkate Alın Farkında Olmadan Sizede Bulaşırsa Bilgisayarı Çok yıpratıyor,Flash disklere dikkat...
Nasıl Anlarım Bulaştıgını Diye sorarsanız: Pc yi Açtıgınızda Veyaz Reset Attıgında Ekran Gelir Gelmez Kavo.exe Hatası Verir Hemen yapcagınız İlk iş AVG ile pc nizi Taratmak(C,D) :wink1:

Midbroke

Bilgiliyim
activexdebugger32.exe ye ' de dikkat edelim . ctrl + alt + del kombinasyonundan işlemler bölümünde görebilirsiniz . Pc nin cpu sunun %99 unu kullanıyor. Çözüm yolu dracula antivirus temizleyicisidir .

Bende svchost.exe hatası var yani trojan olsa gerek alakası yokdur sanırsam bu program çözüm olabilimi?

Bu virüs'ün bir değişik çeşiti bana bulaşmıştı.Senin sölediğin gibi AVG ile tarattım fakat ne fayda.
Beni deli etti.C'yi ve D'yi eline geçirdi.Gizli klasörleri göstermemeye başladı.Sonunda çözümü formatta buldum.
Aman diyeyim her kimin flash diski olursa olsun dikkatli davranın.Virüs programı uyardımı işlem yapmayın,başınız agrımasın (:

BaTTeRST demiş ki:
Benim bilgisayarda yavaşladı ama ben virüslerin nerden geldiğini biliyorum :twisted: :mrgreen:
Kendini tek kelimeyle tanımlamıştın ya hah İşte o sun Sen :mrgreen: Anladın sen anladııııın :mrgreen:

Yukarı Alt