ayarların tam oldugundan eminim sitede verilenlerin aynısını yaptım fakat bot ilk skili kullanıryor parayı alıyor 20 sn bekliyor tekrar ilk skili atıyor :S 2. skile geçmiyor

QuickMeck demiş ki:
ayarların tam oldugundan eminim sitede verilenlerin aynısını yaptım fakat bot ilk skili kullanıryor parayı alıyor 20 sn bekliyor tekrar ilk skili atıyor :S 2. skile geçmiyor
eventin vermiş olduğu moving speed ile aynı anda bufflardada grass koşma serisinden herhangi biri varsa tek skill vurur bot ekranın aşağısındada hata verir o skill i kullanamıyor diye

hayır hata vermiyor.Hatta speed de basılı değil.Fire blow Frozen spear ilk canavara dalıyo para alıyo 20 sn bekliyor.Cham dalsana fire blow atıyo 20 sn bekliyo tekrar fire blow atıyo

QuickMeck demiş ki:
hayır hata vermiyor.Hatta speed de basılı değil.Fire blow Frozen spear ilk canavara dalıyo para alıyo 20 sn bekliyor.Cham dalsana fire blow atıyo 20 sn bekliyo tekrar fire blow atıyo
bot ekranından bir ss koyarmısın buraya

1 dk buldum hatayı galiba buff a earth fence attack a earth fence koymuşum oyüzden galiba yeni script kuruyorum haber vericem

1 şey sorucam sitede sbot u aradım ama kurulumla ilgili hiç 1 şe bulamadım. herşey ayarlama kayıt ve multiclient üzerine yardımcı olursan sevinirim. bu arada ben download ettim ama bende botcfg die 1 şe cıkmadı.

allytnc demiş ki:
1 şey sorucam sitede sbot u aradım ama kurulumla ilgili hiç 1 şe bulamadım. herşey ayarlama kayıt ve multiclient üzerine yardımcı olursan sevinirim. bu arada ben download ettim ama bende botcfg die 1 şe cıkmadı.
indirdiğiniz rar dosyasına sağ tıklayın hemen 5. sırada klasöre çıkart yazıyor ona tıklarsanız masaüstünde sbot klasörü olur :thumbsup:

Yukarı Alt