oyuna bağlandım bot ile ayarlamaları yaptım ama ilk önce buffları bastı daha sonra hiçbirşey yapmadan durdu yerinde ne pod basıyor ne canavara tıklıyor ancak ben canavara tıkladığım zaman skill kullanıp öldürüyor - el yakma kullanmadan - ve yerdeki goldu alıyor başka hiçbirşey yok ayarlamalarımın tam olduğunu düşünüyorum nasıl çözebilirim bu durumu ?

Melik demiş ki:
Traning area da Range ayarlarını arttırdınmı 80 felan yap
onlar ayarlı zaten bir problem yok onlarda ama çok garip bir durum oldu şehre gidiyor blacksmithe giriyor silah falan alıyor çıkıp podçuya gidiyor medium pod alıyor halbuki tüm ayarlamaları yaptım neler alıp neler almayacağı hakkında ama bir türlü olmadı boşu boşuna 12 TL verdik bu bota

Arcadia demiş ki:
Melik demiş ki:
Traning area da Range ayarlarını arttırdınmı 80 felan yap
onlar ayarlı zaten bir problem yok onlarda ama çok garip bir durum oldu şehre gidiyor blacksmithe giriyor silah falan alıyor çıkıp podçuya gidiyor medium pod alıyor halbuki tüm ayarlamaları yaptım neler alıp neler almayacağı hakkında ama bir türlü olmadı boşu boşuna 12 TL verdik bu bota
O kadar karamsar olma hacım ayarları tekrardan kotrol et olmazsa resim koy beraber bakalım.

en baştan ayarlamaya çalışacağım olmassa da her bölümden teker teker ss koyarım beraber bakarız. :muck:

giriş sayfasında tüm aktiviteleri etkinleştir tarzında birşey var ona tıklamayı ve son versiyon olduğunu kontrol ettiğine emin ol hacım :muck:

TheRage demiş ki:
giriş sayfasında tüm aktiviteleri etkinleştir tarzında birşey var ona tıklamayı ve son versiyon olduğunu kontrol ettiğine emin ol hacım :muck:
1.133B versiyon doğru ama ilk dediğini de gözden geçireceğim. :muck:

herşeyi hallettim takır takır kasıyor ama şu townda blacksmithe gidiyor onu çözemedim bir tek ?

tamir ettirmek için gidiyordur yada arrow vs almak için ayarlarından yapman gerek,bendede oluyordu ayarını yapınca düzeliyor

ben kuruorm botu tamir yapıo potcuya gitdiginde orda olece bekliyor yardım edin lütfen ayarlar tam :!!&%&!

Yukarı Alt