Valla abi her derde devadır french , ve bir çok kezde yapmışımdır

Menissiah demiş ki:
Valla abi her derde devadır french , ve bir çok kezde yapmışımdır
Öyledir French candır bir şey demedim ona.Ayrıca yaptım diye hava atmana gerek yok Emre yapabilen var yapamayan var arkadaşları özendirmeye hiç gerek yok. :P Ayrıca alıntı yaptığım mesaja bak önce. :wink1: Evet derse french ver demişsin.Kız evet dedi direk french mi vereceksin tospa. :lol: Lisede ise arkadaş verdiği frenchle birlikte en kısa süren ilişki dalında bir rekora imza atabilir. :D

sempatik_1714 demiş ki:
Bunu denicem tutarsa yaşadım çok mantıklı geliyore :D
Öyledir.Benim yöntemim. :wink1:

Menissiah demiş ki:
sempatik_1714 demiş ki:
yaw arklar size bi şey sorcam şimdi ben kızı bıraktım kız şimdi boş ta onunla bidaha çıkmak istiyorum ama utanıyom ne yapıcam sölerseniz ii olur walla bu heyecean kalpten götürcek benii ^^

bak hiç birşey demeden msnden yada hayattan direk yüzüne çıkıp elini tutup ''Gel bıraktığımız yerden devam edelim'' de işe yarayabilir :D
"Yaptıklarından sonra tekrar mı ? , Tabikide Hayır ! " Cevabini alman daha yüksek gibime geliyor :thumbsup: kızdan bahsedersen biraz daha yardımcı olabiliriz ? :beer:

Windy

Menissiah demiş ki:
Evet beyler herkez burdan tavsiyesini yazsın , açıkçası benim bu konuda pek sıkıntım yok :))

Sıkntısı olan arkadaşlar olan için öneriler dağıtalım yardım etmiş olalım , ilk önerim konuşurken karşınızdakini çıplak hayal etmek konuşmanızı kolaylaştırır.. ( Ben uydurmadım psikolojik bir olay)

bunu bize boksa ilk başladığımız gün söylediler :headbang: karşındakini bir kız olarak gör çıplak olduğunu farzet ve tadını çıkar :buddha:

Tanıdıklarımın yanında normalim tanımadıklarımın yanında kekeliyorum. ^^

Öncelikle karşındakinin insan olduğunu unutma.Kendin olmaya çalış.Eğer yapmacık olursan karşındaki kişi senden değil maskenden hoşlanır.Bu maskeyi ömrün boyunca ne taşırsın, ne de taşımak istersin.
Ayrıca bir şiir french ten daha etkili olabilir.En azından bazı değerlere saygı duymak gerekiyor bence.

bi kızı gerçekten seviyorsan istediğin kadar kendine güvenin olsun onun karşısında aptal olursun bence yani ^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
heyecan mı wallahi 0 daha ilk dakikadan oyuna başlıyorum rakip takım nasıl oynuyorsa ona göre taktik yapıp one night stand hedefinde ilerliyorum daha hiçbir maçı kaybetmedim result 52 - 0 :D :P

Prada

Zera Gelde oku Godfather neler yazmış :P Sana her zaman taktik stratejiden vazgeçme diye boşa demiyorum aklın yolu 1 8)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Prada demiş ki:
Zera Gelde oku Godfather neler yazmış :P Sana her zaman taktik stratejiden vazgeçme diye boşa demiyorum aklın yolu 1 8)
8)

dur bi topic açayım deli hemde :P

Bide olya şöyle bakım bir kızın karşısında heycanlanmazsan kızda soguk kanlılıgını hissederse
1. Düşüneceği beni sevmedi bende hoşlanmadı "boşver bunu"
2. Düşüneceği çok çapkın biri benim gibi güzel bir kızla böyle rahat konuşa biliyorsa "yaramaz"
olur emin olun tecrübe ile sabit......

walla o gel bıraktıgımız yerden devam edelim dedim ellerinden tutup kız tabi kalpsiz oldugu için hayr ya derslerimi felan etkilio dedi kabul etmedi bende bi kaç gün sonra başka biriyle çıkmaya başladım Heyecan da kalmadı artık :mrgreen:

Menissiah demiş ki:
Bu benim tavsiyem , karşınızdakiyle konuşurken kendisini tokatladığını düşünün , bu sayede gülerek ortama neşe katarsınız..
Güzel taktik ben zaten gülünce daha da bir karizma oluyorum :mrgreen:

Yukarı Alt