1. Reklam


  1. joysro
   asur
   serenity
   redsea
   blacksro
   plag
   alaaddin
   erix

Karşınızda iPhone 4G!


 1. Mike Shinoda

  Mike Shinoda rank8

  Kayıt:
  10 Nisan 2007
  Mesajlar:
  7.173
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  üniversiteadayadayı
  Şehir:
  Paralel evren
  [​IMG]

  iPhone 4G'nin ilk görüntüleri!

  Yeni iPhone eskisinden daha mı büyük olacak? İnternete sızan bu resimler öyle diyor...

  Henüz iPhone 3G piyasaya çıkalı çok uzun bir süre olmadı ama şimdiden pek çok kişimerakla yeni nesil iPhone'u beklemeye başladı bile. Beklenti büyük olunca internet üzerinde konuyla ilgili çıkan dedikoduların da ardı arkası kesilmiyor. iPad'in ortaya çıkması ve yol açtığı tartışmalar bile yeni iPhone dedikodularının hızını kesmeye yetmedi.

  Son olarak iResQ adlı bir internet sitesi iPhone 4G'ye ait olduğunu iddia ettiği bazı fotoğraflar yayınladı. Fotoğraflar da yeni nesil iPhone'un hem dış görünüşü, hem de iç yapısı gösteriliyordu. iResQ'nun iddiasına göre yeni nesil iPhone, iPhone 3GS'e göre yaklaşık yarım santim daha büyük görünüyor. Bunun dışında ilginç olarak telefonun üst bölümündeki hoparlörün üst kısmında ayna benzeri, görüntü yansıtıcı ufak bir plaka yer alıyor. Bu planın ne işe yaradığı henüz belli değil ama iResQ, bunun mesafe ölçmeye yarayan bir parça olduğunu düşünüyor.

  Ve bir de kötü haber. Görünüşe göre yeni nesil iPhone'un ekranı, arkasın yer alan bölüme yapıştırılmış olarak fabrikadan çıkacak. İlk iPhone'da da bulunan bu sistemin dezavantajı ise ekran değişikliği gerektiği durumlarda, tamirin daha pahallıya mal olacak olması. Çünkü serviste iki parça bir arada değiştirilmek zorunda kalacak.