Eet arkadşalar mesela bir kişi stall da olması şart sizde thiefliği giyip thief şehrine ışınlanma kağıdına basın ve ışınlanıncaya kadar kişinin stallında durun pencereleri oynamayın thief şehrine gidince adama bi pm atın bakalım oyundamı :twisted: :twisted: :twisted: :beer: böylelikle gereksiz admları DC yaptırmış oluyoruz... Ben size bieşey söliyim o gün dw de adaım biri 16 lv +3 spear 999 m ye koymuş kim alır snn spearı o fiyata bende sinir oldum ve adamı dc yaptım sizde deneyin bakın görün... :mrgreen: :mrgreen:

bence cok iyi bişiy degil bırakın adamlar stal yapsın neden kötülük yapıyosunuz GM size bug yapsa carınıza giremesenız ne kadar sinir olursunuz dimi bırakın adamları Dc neden yedırıyosunuz belkı adam bakkala kadar gitti ölesine 999m ye koydu spearını bu kötülükleriniz karsılıksız kalmıycak öbür dünyada.......

canertam demiş ki:
bence cok iyi bişiy degil bırakın adamlar stal yapsın neden kötülük yapıyosunuz GM size bug yapsa carınıza giremesenız ne kadar sinir olursunuz dimi bırakın adamları Dc neden yedırıyosunuz belkı adam bakkala kadar gitti ölesine 999m ye koydu spearını bu kötülükleriniz karsılıksız kalmıycak öbür dünyada.......
bu yıllardır var biri hatırlattı diyemi kıymete bindi :mrgreen:
yapan yapsın ecsrodasın dc yemeden duramazsın zaten merak etme adam tekrar girer :D

invaders

Bilgiliyim
bANA yaPmışlarda şerefsizler onun içn stall ı saklıyorum artık

Yukarı Alt