lise 2 deyim ben. 2 tane 4 geldi kalanı 5. allah herkese böle karneler nasip etsin. en çok da babamın sro oynama diyemeyeceği için seviniyorum :lol: extraokk

Beijo

Bilgiliyim
HAKAN0 demiş ki:
Ben teşşekürü kıl payı kaçırdım dövecem bu milli eğitimi nor ortalamam 3.50 puan 68 teşşekkür vermiyolar teşşekür alsaydım silkroad for ever olacaktı headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 headbang2ft9 şimdi alamıyom 68 70 olsaydı keşke
aynen ya benim puanda 66 ortalama 3.51 4 puanla kacırdım teşekkürü... Crying or Very sad

WaR_LorD demiş ki:
XeSetrA demiş ki:
WaR_LorD demiş ki:
hepinizin karnesi bu kadr kötümü yaws Shocked merak etmeyin 2. dönem düzelri inş.
benım 2 tane 3 üm var gerisi 4 ve 5
ama 5. sınnıftasın:D:D:D
+1
hayır 8 diyorum anlamıyormusnuz bazı arkadşlarımında 3 bile yok[/quote]

8 de karne full 5ti lise 1 de sinifta kaldim :S ilkokulla lise farkli seyler amac taktir almak diil sinifi gecmek lisede

iCe_diVe

Bilgiliyim
hayır 8 diyorum anlamıyormusnuz bazı arkadşlarımında 3 bile yok[/quote]

8 de karne full 5ti lise 1 de sinifta kaldim :S ilkokulla lise farkli seyler amac taktir almak diil sinifi gecmek lisede

sana katıLıyorum, Liseye geLince herşey değişiyo.. extraokk

benm karne sağlam 5 tane 4 var gerisi 5 taktir aldım yine beğenmiyorlar çok feci sro kasacam dicem de dershane rahat bırakmıyor aq

karnede zayıf varsa chinnin tomb una git ücra köşeye otur artı bas ,1 olur sana 5 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

bannedddd

Buralıyım
The_DifferenT demiş ki:
Rational demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
Dvm lı sro oynuyan biri olarak 15 gun yandık şimdi millet doluşacak serverlere paso crowded
Pre al cnm sen de. Razz Razz
ya 1 degil 2 degil 3 degil 5 char var hepsine pre alsam 1. maddi oalrak çökerim 2. Sinir krizi geçirim sonum iyi olmaz anlıyacan :mrgreen:
1 tanesini kas sen de en iyisi öyle o kadar char'a nasıl bakacaksın?

Bu arada sword yandı o kadar dene dene dedin al yandı işte. :lolmuch:

Yukarı Alt