son 2 yoruma daha cok guldum bence cok guzel coluk cocuk begenerek izlioz valla ::D:D:D

peki neye gunah rakıya mı karıncayamı :D

A

Anonymous

Guest
TiN3RCi demiş ki:
son 2 yoruma daha cok guldum bence cok guzel coluk cocuk begenerek izlioz valla ::D:D:D

peki neye gunah rakıya mı karıncayamı :D
karıncaya tabi oda bir canlı

resimde anlatılanlardan çok nazimtuna arkadaşımın yaptığı yorumlara güldüm. :mrgreen:

yaw adam zaten matrak olsun diye demiş, o şekilde hangi karınca ölür.
1. Karıncanın duyargaları şekerle tuzu,suyla rakıyı birbirinden ayırt edecek kadar gelişmiştir.
2. Hangi karınca tahta parçasına takılır ? yapışarak üzerinden geçse olmaz mı? :roll:
3. Hangi karınca havada salto atıp da kafasını taşa çarpabilir? akrobatik karınca :mrgreen:

A.T.P demiş ki:
resimde anlatılanlardan çok nazimtuna arkadaşımın yaptığı yorumlara güldüm. :mrgreen:

yaw adam zaten matrak olsun diye demiş, o şekilde hangi karınca ölür.
1. Karıncanın duyargaları şekerle tuzu,suyla rakıyı birbirinden ayırt edecek kadar gelişmiştir.
2. Hangi karınca tahta parçasına takılır ? yapışarak üzerinden geçse olmaz mı? :roll:
3. Hangi karınca havada salto atıp da kafasını taşa çarpabilir? akrobatik karınca :mrgreen:
puahah acayip komik birşey ya karıncanın ayağı o kadar büyük değilki taşa veya başka birşeye takılsın he takılıyor,sona birde havada takla atıyor :mrgreen: :mrgreen:

bu hareketleri yapacak ve rakıya düşkünlügü ile tanınan sadece bir karınca vardır..
atom karınca.

ps: ben genellikle bantla yere yapıştırırdım küçükken bu karıncaları,yada büyüteçle yakarak..
elimle ezip,yedigim de olmuştur..

2easy4me demiş ki:
bu hareketleri yapacak ve rakıya düşkünlügü ile tanınan sadece bir karınca vardır..
atom karınca.

ps: ben genellikle bantla yere yapıştırırdım küçükken bu karıncaları,yada büyüteçle yakarak..
elimle ezip,yedigim de olmuştur..
öğğğ çok süpersin :D

Yukarı Alt