BÜTÜN SORUNLARINIZI CEVAPLAYACAĞIM SORULARINIZI BEKLIYOM HERZAMAN YARDIMCI OLMAK VAZİFEMİZDİR summer4: summer4: summer4: summer4: summer4: summer4:

Caps Lock Tuşu Nedir? Ne İşe Yarar?

Caps Lock Tuşu Kullanımı
Klavye üzerinde bulunan ve gizemli tuşlardan biri diyebileceğimi Caps Lock tuşu çok faydalı ve kullanılan bir tuştur.Caps Lock tuşu klavye üzerindeki harfleri büyük veya küçük olarak yazmanıza yarar.Caps Lock tuşunu açık bıraktığınız zaman sürekli olarak harfleri büyük yazabilirsiniz. Shift tuşundaki gibi basılı tutarak harfleri büyük yazmanıza gerek yok.Etkin ya da devre dışı durumda olduğunu klavyenin sağ üst tarafındaki uyarı ışığının yanık ya da sönük olmasından anlayabilirsiniz. Aktif olduğunda yazacağınız tüm karakterler de büyük olacaktır.

Uyarı
Eğer Caps Lock ışığı yanıyorsa ve Shift tuşunu basılı tutarak yazıyorsanız, harfler küçük yazılacaktır. Caps Lock büyük harf yazımını sağlar, fakat bu esnada Shift’i basılı tutarak bilgisayara bunun tersini yapması yönünde bir komut vermiş olursunuz.

spydex demiş ki:
Privacy demiş ki:

Caps Lock Tuşu Kullanımı
Klavye üzerinde bulunan ve gizemli tuşlardan biri diyebileceğimi Caps Lock tuşu çok faydalı ve kullanılan bir tuştur.Caps Lock tuşu klavye üzerindeki harfleri büyük veya küçük olarak yazmanıza yarar.Caps Lock tuşunu açık bıraktığınız zaman sürekli olarak harfleri büyük yazabilirsiniz. Shift tuşundaki gibi basılı tutarak harfleri büyük yazmanıza gerek yok.Etkin ya da devre dışı durumda olduğunu klavyenin sağ üst tarafındaki uyarı ışığının yanık ya da sönük olmasından anlayabilirsiniz. Aktif olduğunda yazacağınız tüm karakterler de büyük olacaktır.

Uyarı
Eğer Caps Lock ışığı yanıyorsa ve Shift tuşunu basılı tutarak yazıyorsanız, harfler küçük yazılacaktır. Caps Lock büyük harf yazımını sağlar, fakat bu esnada Shift’i basılı tutarak bilgisayara bunun tersini yapması yönünde bir komut vermiş olursunuz.
Ayrılsak ölürüz biz,bir bedende bütünüz biz.
ayrilsak da beraberiz?

1.silkroad-R ile silkroad online arasindaki farklar nelerdir?
2.silkroad-R ile silkroad online nin birleseceginden bahsediliyor ve birlesme esnasinda chralarimizin itemlerini falan alamiycakmisiz duyduguma gore dogru mudur?
3.silkroad-R da cin skill lerinde degisiklik oldugunu duydum bu degisikliklerden bahsedermisiniz
4.benim oyunda en cok onem verdigim sey charimin skillerinin duzgun olmasidir ve suana kadar kastigim butun charlara sp farm yaptim ve bu oyundada ong taxiye girip surekli lvl duserek sp farm yapma imkanim varmi (gaptan bahsetmiyorum)
5.silkroad-R da henuz gold satislarinin baslamadigini biliyorum peki goldu nasil temin ediyorsunuz en azindan taxi ye girebilmek icin?
6.bazi arkadaslarimiz bota kurup pt halinde kasiyorlar peki bu ptlerde cin charlara yer varmi ve sbot mbot silkroad-R da calisiyormu calismiyorsa hangi botu kullaniyorsunuz
7.oyundaki en kalabalik sw hangisi
8.meslek kasma olayi silkroad online daki ile ayni durumdami yoksa eskisi gibimi (yani thief hunter trader) ve meslek itemleri ne durumda (tip olarak)
9.silkroaddaki gibi legend itemlerde bolluk varmi ve piyasanizin durumu nedir tabi silkroaddaki kadar ucuz olmasini beklemiyorum cunki gold satisi yapilmiyor ama fiyatlardan ornek verirmisiniz
10.sizce neden silkroad online degilde silkroad-R ve bencede neden silkroad online yerine silkroad-R oynamaliyim
11.Silkroad-R a baslarsam avantajlarim ne olur ve zorluklari neler cunki hep taxi ve plvl ile kasmis olan bir tip oldugum icin kendim kasmaya alisik degilim :)

ARKADASIM 1 KERE SRO R SRO BIRLESMEZ BÖYLE BIRSEY MUMKUN DEYIL: GOLD SATISI 70 LV DEN SONRA ACILCAK SARJ SISTEMI 70 LVDEN SONRA KAPANACAK ISTEDIĞIN KADAR OYNICAN 70 LV DEN SONRA TOKEN BITCEK SKILLER CİNDE 1 SIKILE VERDIMMI HEPSI ACILIYO FORCE FIRE COLD 3 CÜ GÜZL YANIDA BU EVENTER VAR PARA KASMA DIYORSAN GEREK YOK 70 LV KADAR İBOT KURMAYI BLIYONMU BEN KURUYOM BEDAVA VE KOLAY SATEN OYUNUN VIDEOSUNU CEKCEM İBOT KURMA YAPMA BEDAVA OYUNDAKI FARKI GÖSTERCEM OYUN GÜZLE THEBESE GEL SANA YARDIMCI OLİM .............................................

diyelim adam aylık ödeme di pvp hemen kapanir 1 2 cisi orda gm istediği an bamlar bise diyemessin 2 para bilan harcarsan bosa zevkinemi oyniyon o ayri bilemem o sizin kararınız arkadaslar :beer: :beer:

Privacy demiş ki:

Caps Lock Tuşu Kullanımı

Uyarı

ikimiz bir fidanın güller açan dalıyız

Arkadaşlar ben oyuna yeni başladım yani 5yıl sonra bi oynym dedim. Sorum şu sp Sro-R'de sp farm yok mu? Yapmaya gerek yok mu yani?

Sp kasılmayan silkroad mı olur privatede bile 80e kadar 9 gaplı gidiyorum ben :D

o zaman spyi nasıl kasıyım yani kaç lvla kadar hiç skill point vermeden kasıyım sonra gap hangi lvlda nasıl olarak baslasın oynycagım char warrior/cleric ya da Bard/cleric

Yukarı Alt