1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Karapetyan'dan tehdit !


 1. TurKKillS

  TurKKillS Buralıyım

  Kayıt:
  14 Mart 2007
  Mesajlar:
  4.587
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Çevre Mühendisliği.
  Şehir:
  geriden...
  "Türklerle tanklar aracılığıyla konuşmak lazım"

  [​IMG]

  Ermenistan’da muhalefetteki Halk Partisi lideri Tigran Karapetyan, geçmişte Türkiye ile yapılan görüşmelerin hiçbir sonuç vermediğini savunarak, “Türklerle tanklar aracılığıyla konuşmak lazım” dedi.

  Ermenistan’da yayın yapan Epress.am haber sitesinin haberine göre, Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan’ın Ankara ile diyalog girişimlerini eleştiren Karapetyan, “Türkiye-Ermenistan sınırının açılması konusunda binlerce defa görüştük, olmadı. Onlar Türk. Bir zamanlar Taşnakların da onlarla silahlar aracılığıyla konuşması gerekmişti, ama yapmadılar. Peki nasıl konuşmuşlardı? Ellerindeki bütün toprakları onlara vermişlerdi. Kars’ı vermişlerdi. Kars verilmemeliydi. Türklerle Tanklar aracılığıyla konuşmak lazım” diye konuştu.

  Erivan’da düzenlenen “Ermenistan’da Siyasi diyalogun Hedefleri, Sorunları, Önündeki Engeller ve Sağladığı Olanaklar” konulu konferansta konuşan Halk Partisi lideri, Taşnak Ermeni Ulusal Kongresi lideri Levon Ter Petrosyan’dan söz ederken, “O bu sistemi çok iyi biliyor ve gücün iyi bir silah olduğunun farkında” ifadesini kullandı.