Kayıt
7 Haziran 2008
Mesajlar
9.731
Beğeniler
97
Şehir
İstanbul
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Karakterler

Last Chaos da secebileceğiniz 6 farklı karakter sınıfı vardır. Her karakter sınıfı gerek güçlü ve zayıf yönleriyle gerekse de kendine özel yetenekleri ve silahlarıyla birbirinden degişik düşmanlarla savaşmaya hazırdırlar.

Titan


Efsaneye göre Barbarlar Karanlıklar Tanrısı „Eres“ tarafından Isık Tanrısı „Apollon“ la olan savaşında onun askerleri olarak savaşmaları için yaratılmışlardır. Gerek büyüklükleri ve güçleri gerekse de dayanıklıkları ve de savaş becerileri sayesinde Last Chaos' un en iyi savaşcıları arasında sayılırlar.

Şovalye


Apollon Şovalyelerinin hikayesi karanlıklar tanrısı Eres' le ısık tanrisi Apollon arasında ki savaşa kadar uzanmaktadır. Apollon' un kıdemli askerleri alçak gönüllülük ve şeref ilkelerine bağli yaşarlar ve de Apollon' un öğretilerini yolunu izlerler. Ve bu öğretilerden biri de savaş sanatıdır... Yeteneklerini ve güçlerini kötülüğün zulmü altında ezilen zayıfları ve masumları korumak için kullanırlar. Bazılarına göreyse Barbarlara benzerler. Ama Barbarlar düşmanlarını alt etmek için sadece kendi güçlerine güvenirken, onlar yeteneklerine ve taktiklerine güvenirler. Şovalyelerin yoldaşlarina yardım etmek için pekçok koruma ve destek teknikleri vardır.

Büyücü


Büyücüler „Hayat Akımı“ diye bilinen ve Last Chaos dünyasını var eden mistik Mana gücünün efendileridirler. Onlar bu gücü başkalarının büyü dediği efektler yaratmak için kullanırlar.

Büyücüler düşmanlarına büyük hasarlar verebilirler ve de bu sayede bir ve birden fazla rakiple aynı anda başa cıkabilirler. Ama bu inanılmaz büyü güçüne sahip olmak için harcadıkları enerji onların hem fiziksel olarak hem de savunma teknikleri acısından zayıf olmalarina yol açmaktadır.

Eşkiya


Onlar Shihuru adıyla bilinen rüzgarın kutsamasıyla doğdular. Ve rüzgar onlara normal insanların hayal bile edemeyecekleri inanılmaz bir görme yeteneği ve ceviklik bağışladı. Ama fiziksel dayanıksızlıkları onları Barbarlara ve Şovalyelere karşı zayıf bırakmaktadır. Düzenbazların en sevdikleri silahlar hancer ve de arbaletdir. Onlar suikast konusunda uzmandırlar ve bu sayede ön saflarda savaşan yoldaşlarına destek olurlar.

Elf


Elfler de büyücüler gibi mistik Mana gücünün efendileridirler. Ama onlar güclerini zihinsel ve bedensel açıdan mükemmelliğe ulaşma amacında kendilerini adadiklari Tanrılardan alırlar ve bu gücü sadece iyileştirmek ve korumak için kullanırlar. Last Chaos dünyasında iyileştirme gücüne tek sahip olanlar oldukları için zorlu canavarlara karşi zayıf kalacaklarından genelde yoldaşsız yola /ccedil;ıkmazlar.

Şaman


Ve bir de hiçliğin ve yaratılışın sırlarının peşinden koşanlar vardır. Onlar ki yaratılışın hiçlikten doğdugunu bilmektedirler. Ve Tanrıların hayatı hiçlikten yaratma sırrını keşfetmişlerdir. Ama içlerinden sadece secilmiş olanlar, yani Şamanlar, bu mistik gücü yönlendirmeye başarabilirler.

Yaratılışın bütün mistik gücünü tamamıyle yönlendirecek iradeleri ve de güçleri olmasa bile onlar garip yaratıkları ve canavarları hiçlikten var etmenin ve bizim dünyamiza cağırmanin yolunu bulmuşlardır. Bircoklarının acı dolu farkına vardıkları gibi şamanlar asla yalnız değillerdir!Saygılarımla,

 
Yukarı Alt