Arkadaşlar Kendim Sunworld sro oynamıyorum Fakat Karakterlerin soyuldugunu Gördüm ve bir cok arkadaşımızın değerli eşyaları alınıyor veya sadece paraları alınıyor yani bu yapılan işler profosyonel bir takım işidir acıkca ortada sizlere tavsiyem Oyun hakkında Her gördügünüz Bot ve yardımcı yazılımları indirmeyin Extraloob modlarının altında imzası olmadan hareket etmeyin Tarama yapmadan dosyları rardan cıkarmayın veya açmayın iyi Forumlar

Sorun degil ama gözlemlerimden bunu Cıkartıyorum Oyunda otarite eksikligi var Bot yazılımları yok herkez harıl harıl bot ve yardımcı Programlar arıyor aslında Modların üst konu yapması gerekli

arkadaşım profesyonel işi biraz saçma gibi geldi yani ben öle bişe yapsam sadece paramı alırım üstündeki itemleride alırım onlarda para sonuçtu mesela oyunda tavşan yani petler kayboluyor bu oyunda bişe oldugunu sanıyorum düşüncem öle 20 lvl charaı kim soysun ne yaptın içinde 2m para 2m para yı ne yapsın yüksek lvl adam pot parası bile değil ona :D oyunda bi b.kluk var

istavroz demiş ki:
arkadaşım profesyonel işi biraz saçma gibi geldi yani ben öle bişe yapsam sadece paramı alırım üstündeki itemleride alırım onlarda para sonuçtu mesela oyunda tavşan yani petler kayboluyor bu oyunda bişe oldugunu sanıyorum düşüncem öle 20 lvl charaı kim soysun ne yaptın içinde 2m para 2m para yı ne yapsın yüksek lvl adam pot parası bile değil ona :D oyunda bi b.kluk var
Prof hack takımlarında bu böyle olmuyor aynı şu mantık diyelim hafif ama değerli eşyalar örn pet ve listelerinde olan itemleri alırlar aktardıkları karakterlerde invotory sıkıntısı yaşanmasın diye 2-3 char birden doldururlar sonucta bu bir takım işi Lütfen bu işi bana öğretmeyin ben sadece uyardım bilginize sundum

Yukarı Alt