- Resim Silinmiş.

Evet beyler. Loader, torque, multiclient kullanan belki herkesin başına gelmiştir. Evet doğru, karakter kaymalarından bahsediyoruz :mrgreen: Benim görsel olarak hiç beğenmedigim bir durum o yüzden oturdum bir çözüm aradım :think: :detective:

Ve sonuç... Giydiğiniz bir itemi çıkartıp tekrar giymekte :thumbsup:

- Resim Silinmiş.

Tamamen kendi bulduğum birşeydir. Alıntı değildir :thumbsup:

PS:İlk konum, birkaç hata yapmış olabilirim, ilk sefer oldugu için mağzur görün :muck: :P

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

silkroadlife

Bilgiliyim
retun atıncada düzeliye bilgisayar zorlandıgında böle bi olay ortaya çıkıyo

Esc Ye Basıp Optionsa Gelin Low Daysa Medium Yapıp Low a Geri Getirin Yada Herhangi Bi Şekilde Değiştirin Düzelicektir :D

En kısa ve en zahmetsizini yazdım :wink1: En çok takside oluyor return mu atıcaksın takside :mrgreen:

Bu arada yorumlarınız için teşekkür ederim :wink1:

Zaten bilmeyenler için açtık konuyu :wink1: Sizde zamanında konusunu açsaydınız ben ve benim gibilerde böyle konu açma gereği duymazdık 8) :lol: :P

_C3ribR4L_ demiş ki:
bunu biliyodum çok kafana takdığını söylesen hemen söylerdim
ben de :mrgreen:

konuyu açan arkadaşım uğraşmışsın, güzel de olmuş. ama bilinen birşey olduğu için tepkiler böyle geldi :curtain:

bende itemde olmuyor itemde olmayan arkadaşlara söylüyorum. ESC ye basın ordan grafik 1 e gelin görüntü ayarını hight yapın ve sonra tekrar eski haline getirin teşekkür ederim...

jajaja güzel olmuş bende direk masaüstünü göster yapıyordum yenile ardından oyuna bakıyordum geçiyordu :D

Yukarı Alt