Absence

EXL bildiğiniz uzere suan en guvenilir sitelerden birtanesi ve bu sitenin bazı sahtekarlar tarafından üs olarak kullanılma durumuda oluyor. Buda zaman zaman sitenin isminin kotulenmesine neden oluyor. Sanırım sitedeki karakter alım-satım bolumunde resimsiz konu açmak serbest (yani bunu sınırlandıran bir yasağa rastlamadım)alım satım bolumunde resimsiz konu acmanın yasaklanmasıyla bir nebzede olsa karakter hırsızlarının onune geçileceğini düşünmekteyim.Düşüncemi sizlerle paylaştım çunku resimsiz konularda ki :''msn ye gelin s.s ler orda'' gibi mesajların daha sonradan msn den hack işlerine kadar gittiğine şahit oldum ve msn den irtibat yapmayan bir sitede boyle olaylar olması beni uzuyor acıkcası.
İyi kotu yorumlarınızı bekliyorum

Dolandırıcılık mağduru olmamak o kadar basit ki anlatsam bunu klasik bir laf olarak göreceksiniz... Dolandırılmak istemiyorsanız bütün işlemlerinizi sitemiz aracılığı ile düşük bir meblağ ödeyerek gerçekleştirebilirsiniz. Burda amaç para kazanmaktan ziyade sizlerin güvenliği yapmış olduğunuz işlemleri gözünüz kapalı gerçekleştirebilmeniz ve içinizin huzurlu olmasıdır biz sizlerin üzülmesini istemeyiz...

:muck:

kotakot demiş ki:
EXL bildiğiniz uzere suan en guvenilir sitelerden birtanesi ve bu sitenin bazı sahtekarlar tarafından üs olarak kullanılma durumuda oluyor. Buda zaman zaman sitenin isminin kotulenmesine neden oluyor. Sanırım sitedeki karakter alım-satım bolumunde resimsiz konu açmak serbest (yani bunu sınırlandıran bir yasağa rastlamadım)alım satım bolumunde resimsiz konu acmanın yasaklanmasıyla bir nebzede olsa karakter hırsızlarının onune geçileceğini düşünmekteyim.Düşüncemi sizlerle paylaştım çunku resimsiz konularda ki :''msn ye gelin s.s ler orda'' gibi mesajların daha sonradan msn den hack işlerine kadar gittiğine şahit oldum ve msn den irtibat yapmayan bir sitede boyle olaylar olması beni uzuyor acıkcası.
İyi kotu yorumlarınızı bekliyorum
Biz zaten ss'siz topicler gördüğümüzde uyarıyoruz ve sahtekarlığı en alt seviyeye indirmeye çalışıyoruz.Zaten gözümüze çarpan şüphelendiğimiz kişiler olursada hemen araştırıp gereğini yapıyoruz.Önerin için teşekkürler ama üyelerimize en iyi şekilde hizmet verdiğimize inanıyoruz..

Absence

Ben hizmetinize karşı değilim ama sitede bole konular cok ve benimde bole bir olaydan canım yandı
başkalarınınki yanmasın diye en azından birkaç uyarı v.b yapılabilir

Yukarı Alt