1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro

Karakartal Yaya Kaldı


 1. Whisk

  Whisk rank8

  Kayıt:
  18 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.887
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Kocaeli

  Transfer döneminde bombaları peş peşe patlatan Demirören hiç beklemediği bir olayla karşılaştı

  Reklam karşılığında Beşiktaş Futbol Takımı’nı taşıyan otobüslerin sahibi olan Aydın, ocak ayındaki kongre öncesi kendisine verilen sözün tutulmamasını gerekçe göstererek, bütün otobüsleri geri çekti.

  Peş peşe gerçekleştirdiği Schuster, Quaresma, Guti transferleriyle tüm dünyada büyük ses getiren ve belki de Beşiktaş'ta Başkanlığı dönemindeki en mutlu günlerini yaşayan Yıldırım Demirören’in keyfini hiç beklenmedik bir olay kaçırdı. Kulübün A takımını ve altyapı takımlarını taşıyan otobüslerin sahibi olan eski yönetici Halim Aydın, sürpriz bir kararla bütün otobüsleri geri çekti.

  [​IMG]

  Demirören’i şoke eden bu kararın gerekçesi ise hayli ilginç...

  Halim Aydın’ı yönetim kurulu listesine almaması. Yönetimden tepki gördü Aydın, geçtiğimiz ocak ayında yapılan seçim öncesi Demirören’in kendisini yönetime alma sözünü verdiğini, ancak daha sonra bu sözünü tutmadığını söylüyor. Halim Aydın’a ait Transay firması, Beşiktaş Kulübü’nün A takımını reklam, altyapı takımları ise fatura karşılığında taşıyordu.

  Başkan Demirören’i şoke eden bu karar yönetim kurulu üyeleri arasında büyük tepki gördü. Bu arada Beşiktaş’ın otobüssüz kaldığını öğrenen çok sayıda firmanın reklam karşılığında otobüs verme teklifinde bulunduğu öğrenildi. Teklif veren şirketler arasında Pamukkale, Ulusoy ve Aytur’un da yer aldığı belirtildi.
   
 2. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  Tüpcüyü sinirlendirmesinler tüpten otobüs yapar valla :P