Dayanıklı yaptım Kopuzu ölmüyo öldürmüyo öle yaşayıp gidio. :mrgreen: Çok sağol ark'la ilk başladığımızda hep ölüoduk.Sonra rehberi bulunca statları sıfırladık charlar bi düzene girdi.Ellerine Sağlık :beer:

ruh vermeyi unutmayın bunlarda illahi 1 ini ruha verin yoksa skill vuramassınız

Arkadaşlar Dex(Ustalık) PvP'lerde işe yaramaz. Sadece kasarken canavarların size vururken daha çok ıskalamasını sağlar. Kopuz, Güç Topu, Kama kullanacaksanız 4 Güç 1 Ustalık vermek gibi bir hataya düşmeyin. Sonra benim gibi Stat Tılsımı almak zorunda kalırsınız :)
İyi oyunlar

OoJ0K3RoO demiş ki:
Arkadaşlar Dex(Ustalık) PvP'lerde işe yaramaz. Sadece kasarken canavarların size vururken daha çok ıskalamasını sağlar. Kopuz, Güç Topu, Kama kullanacaksanız 4 Güç 1 Ustalık vermek gibi bir hataya düşmeyin. Sonra benim gibi Stat Tılsımı almak zorunda kalırsınız :)
İyi oyunlar
peki nasıl olması uzaktan vurduğu için atack yüksek olacak yaratık gelene kadar ölür ama çok ıskalıyor bende 37 var 40 olmadan stad ları bi düzene sokmam lazım şu anada
Güç : 93
zindelik 33
ustalık 21
ruh 50

Lord_Shadow demiş ki:
OoJ0K3RoO demiş ki:
İyi oyunlar
peki nasıl olması uzaktan vurduğu için atack yüksek olacak yaratık gelene kadar ölür ama çok ıskalıyor bende 37 var 40 olmadan stad ları bi düzene sokmam lazım şu anada
Güç : 93
zindelik 33
ustalık 21
ruh 50
Ben 3 Güç 2 Zindelik olarak dağıttım memnunum (:
Ama İnce Bıçak'a döndüm artık.
Iskalama sorunu için ise kendi Lv'ınızdan çok yüksek yerlerde kasmayın :thumbsup:

Yukarı Alt