Sir Valek

Tanınıyorum

Teaser:

Film Açıklaması : Kara dedeler Olayı, 16 Eylül 2011'de vizyona giren Türk gerilim, gizem ve korku filmi. Hikayesi ve çekim tarzı ile Blair Witch Project ve Paranormal Activity'nin bir benzeri olan filmin yapımcıları filmde geçen olayların 1989 yılında çekilen amatör videoların bir araya getirilerek oluşturulduğunu öne sürmüştür. Dolayısıyla bu yapımın bir kurgu değil, belgesel film olduğunu savunmaktadırlar. Film, 2009 yılında film ekibinin eline geçen bilgi, belgeler ve üç adet VHS kasetin incelenmesi ile ortaya çıkan bir çalışmadır. 2011 yılı itibariyle de film hakkında kamuoyuna bilgi verilmeye başlanmış, sinemalarda gösterilen fragmanlarda ise 18 Mart 2011 tarihinde vizyona gireceği açıklanmıştır. Daha sonra bu tarih 25 Mart 2011 olarak değiştirilmiş fakat vizyon tarihi tekrar ertelenmiştir. 10 Ağustos 2011 tarihinde filmin resmî Facebook sayfasından yapılan açıklama ile birlikte film projesinin ağustos ayı içerisinde tamamlanacağı ve 16 Eylül 2011 günü vizyona gireceği açıklanmıştır.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
bak şimdi merak ettim korku filmi ama memleketimin topraklarında cekilmiş izleyelim teşekkürler :muck:

Takımı
Besiktas
Sinemaya büyük beklentiyle gittim açıkçası güzel değildi etkilenmedim son olay var çocuğun eve geldiğinde orada azıcık etkilendim diyelim oda azıcık gerçek diyenler için filmin sonunda oyuncular geçerken en altta hızlı bi şekilde filmde anlatılanların tümü hayal ürünüdür yazısı geçiyor

Pek inandırıcı gelmedi ama yinede gideri var :) Çocuk çift kırmayı çekiyor. 2 el ateş edip 5 kişiyi öldürüyor hepside head shout :P Neyse gideri var vakit kaybı değil :)

Sir Valek demiş ki:
NewJersey demiş ki:
Bu köy bize 15 KM uzaklıkta bir gün gideceğim :D
Kırklareli Lüleburgaz Davutlu köyü hacım, doğru mudur :lol: Bence hiç uğrama derim eekd1

Evet,Davutlu köyü ben Lüleburgazda oturuyorum :)
Bu hikayenin doğru olmadığını duymuştum bir öyküsü var ama onu sizlere bir ara paylaşırım :D

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
NewJersey demiş ki:
Sir Valek demiş ki:
NewJersey demiş ki:
Kırklareli Lüleburgaz Davutlu köyü hacım, doğru mudur :lol: Bence hiç uğrama derim eekd1

Bu hikayenin doğru olmadığını duymuştum bir öyküsü var ama onu sizlere bir ara paylaşırım :D

sen şu paylaşımı yapsana merak ettim :santa:

Sir Valek

Tanınıyorum
NewJersey demiş ki:
Sir Valek demiş ki:
NewJersey demiş ki:

Evet hacım anlat dinleyelim filmi araştırdım araştırdım sonra izledim birde öykü dinleyelim :popcorn:

Beyler suan koy nufusu gercekten cok az.Bildigime gore jandarmakiler kacak birsey yani yasal disi birsey yapmislar bunuda bir kisi kamera altina kaydetmis.Bu olay duyulmasin diye bu senaryoyu cevirdiklerini duydum.Ama oraya gitmeden tam dogru birsey soyleyemem.

Sir Valek

Tanınıyorum
NewJersey demiş ki:
Beyler suan koy nufusu gercekten cok az.Bildigime gore jandarmakiler kacak birsey yani yasal disi birsey yapmislar bunuda bir kisi kamera altina kaydetmis.Bu olay duyulmasin diye bu senaryoyu cevirdiklerini duydum.Ama oraya gitmeden tam dogru birsey soyleyemem.
Bu pek inandırıcı gelmedi ama yine de muamma, bigün gidip o köyü gezmek istiyorum :detective:

Yukarı Alt