Kayıt
17 Ocak 2010
Mesajlar
747
Beğeniler
0
Şehir
Ayaklarım Nereye Giderse...
Kar Maskeli 3 Kişi, 78 Yaşındaki Faik Kılıç'ı, Bıçakla Öldürüp Eşi Saime Kılıç'ı da Yaralayarak Kayıplara Karıştı.Başakşehir'de, bir eve giren kar maskeli 3 kişi, 78 yaşındaki Faik Kılıç'ı, bıçakla öldürüp, eşi Saime Kılıç'ı da kolundan yaralayarak kayıplara karıştı.

Cinayet, Faik ve Saime Kılıç'ın, Güvercintepe Mahallesi Osmanlı Caddesi Burçak Sokak numara 78'deki evlerinde, dün saat 20.30 sıralarında gerçekleşti. İddiaya göre, çift evde oturdukları sırada, kapı zili çaldı. Kapıyı açan Faik Kılıç, kar maskeli 3 kişinin saldırısına uğradı. Bir süre saldırganlara direnmeye çalışan Faik Kılıç, başarılı olamadı. Saldırganlar, Faik Kılıç'ı, iki kez boğazından ve iki kez de kalbinden bıçakladı. Sesler üzerine, kapıya koşan Saime Kılıç da saldırganların hedefi oldu. Saldırganlardan birisi, Saime Kılıç'ı sağ kolundan bıçakladı. Kar maskeli 3 kişi daha sonra evden koşarak uzaklaştı. Saime Kılıç'ın bağırışları ile eve gelen komşuları, Faik Kılıç'ı bir otomobille, Özel TEM Hospital'e kaldırdı. Ancak Faik Kılıç tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Saime Kılıç ise tedavisinin ardından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Sağlık ekipleri hafif yaralı Saime Kılıç'a polis aracında müdahale etti.Saime Kılıç'ın olayla ilgili verdiği ifadede, "Evde eşimle oturuyorduk. Kapı çaldı, Eşim kapıyı açtı. Bağrışma seslerini duyunca, ben de kapıya gittim. Kar maskeli 3 kişi ile eşimin boğuşmalarına şahit oldum. Eşim maskeli saldırganlardan birisinin maskesini çıkarmaya çalıştı. Birisi benim de üzerime yürüdü. Ben de uzun süre mücadele ettim. O sırada koluma bıçak sapladı. Yere düştüm, eşim de yerde yaralı haldeydi. Saldırganlar kaçtı. Hemen polise ve komşulara haber verdim" dediği öğrenildi.

Faik Kılıç'ın çok sakin bir insan olduğunu söyleyen komşuları ise, "Faik amca emeklidir. İbadetinde olan bir insandı. çocukları olmadığından yıllardır birlikte yaşarlardı. Hiçbir sorunlarına şahit olmadık. çok yardımsever bir insandı. Neden yaptıkları konusunda hala şaşkınız" diye konuştu.

Polis ekipleri, kaçan 3 saldırganın yakalanması için soruşturma başlattı.
 
Yukarı Alt