Şuan İstanbul'dayım. Deli gibi kar yağıyor. Hemen bir resim aldım. Birde dedim bütün üyelerimiz evinden dışarıyı çeksinde kar nerelerde etkili ve nasıl güzel yağıyormuş görelim. :lol:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kalkandelen

Bilgiliyim
Takımı
Besiktas
ne güzel ya içim gidiyor varya ah gelebilsemde kalsam biraz :cry: hem memleketimi özledim hem kar özledim .. Siz böyle koydukca İstanbul'dan Kareler Duygunlandım ya :cry:

Takımı
Besiktas
JetHomme demiş ki:
Lenneth demiş ki:
JetHomme demiş ki:
Sakın Maltepe/Başıbüyük deme ? Toki evlerinden tanıdım sanki..
Başıbüyük tabiki bro :lol: Sen nerden biliyorsun ?
Awww, hatta tokinin altında 1 ilköğretim okulu var adı aklıma gelmiyor şuan. Aşağıdaki caminin miralererini bile tanırım. Resim çektiğin yerin 100 metre aşağısında babam oturuyor benim.Sürekli giderim yanına :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
uff buralarda da sulu kar yağıyor devamını bekliyoruzzzzzzzzzzzzz :dance:

Lenneth demiş ki:
Awww, hatta tokinin altında 1 ilköğretim okulu var adı aklıma gelmiyor şuan. Aşağıdaki caminin miralererini bile tanırım. Resim çektiğin yerin 100 metre aşağısında babam oturuyor benim.Sürekli giderim yanına :mrgreen:
Atatürk İ.Ö.O Orası. Babanın ismi ne tanırım belki ?

Takımı
Besiktas
JetHomme demiş ki:
Lenneth demiş ki:
Atatürk İ.Ö.O Orası. Babanın ismi ne tanırım belki ?
Bro özele gelirmisin bi :lol: Evet Atatürk ilk öğretimdi. Bahçesinde az maç yapmadım :lol: :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
tamam fazla elleşmeyin akraba falan çıkacaksınız fotolarla devam edelim dermişimmmmmmmmmmmmm ihihihiiii makara: :P

Yukarı Alt