Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Macro demiş ki:
Trezeguet demiş ki:
DoomsDay demiş ki:
3-4 yıl yaşadıkları oluyormuş 8O 3-4 yıl ne demek ya :D
kokusu felanda yokdur ohh alayım o zaman sakin hayvanları severim :lol:
Su Kaplumbağalarının akvaryumları üstü kapalı değilse leş gibi koku üretir. Suları çabuk kirlenir.

tam ben diyecektim odanız kokudan geçilmeyecek :!!&%&!

Takımı
Galatasaray
bizimkiler siyaha yakın yahu bizimkiler arap uyruklumu acep ^^

bir tanıdığımın 4 5 yaşında su kaplumbağası var yazın görmüştüm bayağı büyümüş, akvaryumundaki ölü balıkları yem olarak veriyormuş :lol:

Kobe demiş ki:
bir tanıdığımın 4 5 yaşında su kaplumbağası var yazın görmüştüm bayağı büyümüş, akvaryumundaki ölü balıkları yem olarak veriyormuş :lol:
8O

almayı düşündüm cidden topic'e ilk girdiğim de ama pis bir hayvan denmiş koku vs duyunca vazgeçiyorum :curtain:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
shneZee* demiş ki:
Kobe demiş ki:
8O

almayı düşündüm cidden topic'e ilk girdiğim de ama pis bir hayvan denmiş koku vs duyunca vazgeçiyorum :curtain:
Böyle düşünürseniz yıkanmamış kedi daha kötü kokar. Güzel bakarsanız sorun olmaz bu da zor değil. Ben öpüyorum bile hiçbir sorun yok ne koku ne kir.

Takımı
Galatasaray
her hayvanın bakımı vardır , bakarsanız beslemekten keyif alırsınız ; bakmazsanız sonucuna katlanırsınız.

@Macro

haklısın aslın da her hayvan da olduğu gibi kaplumbağalar da öyledir heralde,bir fiyat araştırması vs yapıp duruma göre hareket edeyim,hayvan bakımı büyük zevktir :curtain:

Macro demiş ki:
shneZee* demiş ki:
Kobe demiş ki:
8O

Böyle düşünürseniz yıkanmamış kedi daha kötü kokar. Güzel bakarsanız sorun olmaz bu da zor değil. Ben öpüyorum bile hiçbir sorun yok ne koku ne kir.
evde her daim arap sabunu bulundurmak gerekiyor desene :P :mrgreen:

Karanfil kokan ülkemin, ülkemin caddelerinde
shneZee* demiş ki:
@Macro

haklısın aslın da her hayvan da olduğu gibi kaplumbağalar da öyledir heralde,bir fiyat araştırması vs yapıp duruma göre hareket edeyim,hayvan bakımı büyük zevktir :curtain:
5-10 lira kaplumbağa. 40 lira akvaryum orta büyük arası bişey, ya da geçici olarak leğen. 5 liraya biofix, 5 lira yem, 5 lira karides. 50 civarı bir fiyat tutar.

Macro demiş ki:
shneZee* demiş ki:
@Macro

5-10 lira kaplumbağa. 40 lira akvaryum orta büyük arası bişey, ya da geçici olarak leğen. 5 liraya biofix, 5 lira yem, 5 lira karides. 50 civarı bir fiyat tutar.

teşekkürler bilgilendirme için fazla bir maliyeti yok,tam bana göre kafa rahat, yatan canlılar :curtain:

ilginç hayvanlar demek ki, dürtüp uyandırmak lazım heralde :think:
sürekli uyuyorlar diye duymuştum.

Yukarı Alt