Kayıt
23 Aralık 2011
Mesajlar
1.414
Beğeniler
0
Şehir
Trabzon
29 Ağustos’ta başlayan Kapalı Beta Testi (KBT) süreci, yarın sabah erken saatlerde (6 Eylül, 5:00) sona erecek.

Bugüne kadar bizlere göndermiş olduğunuz tüm öneri, şikâyet ve sorunlarla ilgili Riot Games Türkiye ekibi olarak herkese teşekkür etmek isteriz. Gerçekten de sizlerin sayesinde, oldukça faydalı bir test süreci geçirdik. Bu zaman içinde forumlarımızda bizimle paylaşmış olduğunuz bazı sorunları ve önerileri yeni gelecek olan versiyonda güncelledik. Bazı sorunları ise tam sürüme geçmeden önce halledeceğiz ve sizlere en iyi, en kaliteli oyun deneyimini sağlamaya çalışacağız.

Yaptığınız öneriler ve eleştiriler bizim için altın değerini taşıyor. Bazı değişiklikler o kadar köklü ve büyük ki sadece şikâyetçisiniz diye ofisimiz geceli gündüzlü çalışıp bu konuları çözme aşamasına geldi. Türkçe tam sürüme geçiş öncesinde sizlerle bunların bir kısmını paylaşacağız. Bu değişiklilerin hoşunuza gideceğini umuyoruz.

Bizim tek amacımız, sizlere en iyi ve en kaliteli oyuncu deneyimini sunmak. İstiyoruz ki değiştirilmesi veya düzeltilmesi gereken konulara hep beraber parmak basalım ve rahatlıkla girip oyun oynayabileceğiniz ya da rakiplerinizle dostça mücadele edebileceğiniz bir ortam yaratalım. Bu yüzden sizlerden gelecek her türlü geri dönüşü heyecanla bekliyoruz.

İlk cümlemde belirttiğim konuya dönecek olursak, KBT yarın sabah erken saatlerde sona erecek. Önümüzdeki haftalarda ise oyunumuzun Türkçe Versiyonu karşınızda olacak.

Katarina adlı şampiyona ve Kum fırtınası Katarina kostümüne gelince… Önümüzdeki haftalarda, KBT’ye kaydettirmiş olduğunuz e-posta adresine bu hediyeleri alabileceğiniz, size özel bir kod gönderilecek. Bu e-postada ayrıca hediyelerinizi hesabınıza nasıl yükleyebileceğinize dair bilgileri de bulacaksınız.

Çok yakında Adalet Meydanlarında yeniden görüşmek üzere!

Özet:6 Eylül 05:00 beta kapanıyor önümüzdeki haftalarda Türkçe versiyon geliyor.
 
Yukarı Alt