Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
1DAA1A1997C131458037FD7Fx.jpg

Sevilla'nın süper golcüsü dev adımlarla Fenerbahçe'ye yaklaşıyor. Kanoute bir kez daha takımdan ayrılacağını söylerken büyük bir ekonomik kriz yaşayan Sevilla'nın, yıldız futbolcuyu sezon sonunda çok uygun rakama Fenerbahçe'ye satmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Fenerbahçe'nin eski göz ağrısı Frederic Kanoute konusunda İspanya'dan müjdeli haberler geliyor. Bir yıl daha sözleşmesi olmasına rağmen, geçtiğimiz günlerde Sevilla'dan ayrılmak istediğini belirten Kanoute bu düşüncesini tekrar dile getirirken, artık Müslüman bir ülkede oynamak istediğini vurguladı. Küresel ekonomik krizden en fazla etkilenen kulüp
olan Sevilla da Malili yıldızı kesin olarak satmaya karar verdi.

Sevilla yönetiminin, Kanoute'ye geçen yıl talip olan Fenerbahçe'ye öncelik tanıyacağı belirtildi. Sevilla'nın daha önce 22 milyon euro olarak açıkladığı Kanoute'nin bonservis bedelini 10 milyon euro'ya kadar indirmeye hazır olduğu kaydedildi. Sevilla kulübüne yakın İspanyol gazeteciler de büyük bir aksilik çıkmadığı taktirde Kanoute'nin sezon sonunda Fenerbahçe ile sözleşme imzalayacağına inandıklarını ifade ettiler.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kanoute - Guiza

bu ikili forvette olursa muhteşem olur arkasında

Uğur Boral - 2 tane MC alınacak - 1 tane RM alınacak

bunların arkasında

R.Carlos - Edu - Lugano - G.Gönül

işte bu kadroyu kimse tutamaz ama bunu yapacak babayiğit bir ben varım işte o Alex tospası olduğu sürece böyle sürünmeye devam.

Poker Face

Bilgiliyim
extraloob demiş ki:
Kanoute - Guiza

bu ikili forvette olursa muhteşem olur arkasında

Uğur Boral - 2 tane MC alınacak - 1 tane RM alınacak

bunların arkasında

R.Carlos - Edu - Lugano - G.Gönül

işte bu kadroyu kimse tutamaz ama bunu yapacak babayiğit bir ben varım işte o Alex tospası olduğu sürece böyle sürünmeye devam.
:thumbsup: :thumbsup:

Yukarı Alt