LvL 4 Gp %107 KaNKiLeR ihtiyaç dolayısıyla satılıkdır..İlgilenenLer AqueRa yada L0ney Pm AtsınLar.

40 m civarı satmayı düşünüyoruz şu anki kişi sayısı hakkında pek bir bilgim yok union'umun bulunduğu bir guild ve arkadaşım olan master'i satmak istediğini söyledi bende ihtiyacı olan varsa diye belirtmek istedim.

Windy

40m civarımı şaka yapıyo olmalısın :D NightMare guildimi(4lvl) bedavaya verdim master olmak kadar kötü bişey var mı ya :D

aynen bi guıld kurdum yönetmekden anam ağladı halada ağlıyo o derece berbat bişi 2 lvl guıldım var gp si %250 mi ne arkadasa verdim satacam işte tatilden gelsin ona sattırıcam forumda karın 500k sınıda ona vercem o şu anda master

ya saçmalığa bakarmısın master olmak kadar kötü birşey varmıymış şahsen ben cok memnunum guild storage mercenary vs imkanlarından guildin bu arada pazarlık payı yokdur 40 m almak isteyen oyunda L0ney'e ulaşır gerisi beni enterese etmez yok işte oha yuh gibi vs şeyler yazıpda post kasanlar lütfen bu başlıkdan uzak dursun post kasma yeri değil :)

Windy

post kasmaya çabalasam okadardır burdayım hala 500 lerdeyim benim için mesaj sayısı felan önemli değil madem konu açıyorsun bende görüşlerimi bildiririm :wink1: ayrıca ben sana 40m dediğim için ne indirirsin ne çıkartırsın orası senin akıl-fikir lerine kalmış birşey.ama şunu unutmayın isro oynamıyoruz ecsro oynuyoruz :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
WampiRez demiş ki:
post kasmaya çabalasam okadardır burdayım hala 500 lerdeyim benim için mesaj sayısı felan önemli değil madem konu açıyorsun bende görüşlerimi bildiririm :wink1: ayrıca ben sana 40m dediğim için ne indirirsin ne çıkartırsın orası senin akıl-fikir lerine kalmış birşey.ama şunu unutmayın isro oynamıyoruz ecsro oynuyoruz :wink1:
Çok doğru. İsro'da 10 silk 20 YTL'nin üstünde. [Bugünün dolar artışına göre] Burda 100 silk 3 € :thumbsup:

benim bildiğim guiLd'in siLkle pek aLakası yok sonuçda o Kadar kişi kasıp bu guildi LvL 5'e getirecek kadar sp yaptıLar şimdi bir guiLdi LvL 5 yapıpda kuLLanmanın Ne Kadar karlı bir iş olduğundan bahsetmiyorum bile 5 lvl bir guildde cıkan mercenary sayısını siz düşünün :)

Yukarı Alt