Bu gün arkadaşımla işten geliyodum. Önümde birden bi kangal yavrusu makara: kucakladıgım gibi eve getirdim ama evde başka köpeğim oldugu için annem içeri almama izin vermedi. Bende camımın altına bağladım sabaha kadar bakıcam ona calmasınlar die.
Nasıl mutluyum anlatamam içim içime sıgmıyo. Hemen sizinle paylasayım dedim :P

İlk Hali

Buda Son Hali :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
oy oyy yerim o minnoşu aç bırakma bari güzel bir tavuk hazırla.

bekliyoruz. bende köpek beslemek istemişimdir bi gün nasip olur inş :)

İnşallah :) çok güzel bi duygu. gerçekden insanın en yakın arkadaşı kızgın oldugun zaman yüzüne bakıyosun bütün sinirin geciyo :)

Köpek gibisi yoktur ; Ki çok şanslısın yavru köpek bulmuşsun ve kangal 8O
Aşırı köpek hastası biri olarak hemen anlatayım ;
Büyük köpek aldığınızda onunla çok iyi bağlantı kurmanız lazım size alışamaz örneğin ben sayko'yu aldığımda 1 yaşındaydı , çok zor anlaştık zincirini koparmaya çalışıyor havlıyordu etc.

Seninki yavru işin daha zor öncelikle onu annesinin yanında gibi hissettireceksin , kardeşleri olmadan kangallar ve sibirya kurtları çok zor yaşar köpekle çok ilgilenmen lazım.

Sonra birde tavsiyem olsun gençlik aşısını mutlaka yaptır diğer aşılar o kadar önemli değil :P

Eğer çok ağlarsa tik-tak çok ses çıkaran eski bir saat al ve bir su şişesinin içine ılık su koy ; Suyu köpeğinin göğsüne bırak baş ucunada saati ; Yanında annesi var zanneder ve şişeye sarılıp uyur.

PS :Bu manzarayı gördüğünde sakın ağlama,ben zor dayanmıştım :P
Ps2 : İçimi döktüm,birşeye ihtiyacın olduğunda bir pm uzağındayım,iyi eğlenceler.

RiqueLme

Bilgiliyim
"Eğer çok ağlarsa tik-tak çok ses çıkaran eski bir saat al ve bir su şişesinin içine ılık su koy ; Suyu köpeğinin göğsüne bırak baş ucunada saati ; Yanında annesi var zanneder ve şişeye sarılıp uyur."

2 hafta önce şu bilgiye sahip olsam sinir küpü olmazdım :D
Ama Allah'a şükür sustu ve cana cok yakın oldu benım köpeğimde ^^ adı Efe cok tatlı bir av köpeği ^^
bendede av merağı var sırf av köpeği beslerim :)

süperrr :D köpek insanların en sadık dostudur. hatta bazen insanlardan bile sadıktırlar...

Kulakları normal mi yoksa kavgada filan mı kaybetmiş? Kangal yavruları hakkında çok az bilgim var kusura bakmayın. ^^

Yukarı Alt