1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   deep
   eos
   anafor
   trensro
   planetsro

Kamera Önünde Yalvardılar


 1. Whisk

  Whisk rank8

  Kayıt:
  18 Nisan 2010
  Mesajlar:
  2.887
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Kocaeli
  Basın açıklamasına katılan futbolcular, takım için yalvardı.

  Diyarbarkırspor'un kendi sahasında Kayseri Erciyesspor ile 1-1 berabere kalmasının ardından futbolcular tam kadro basın açıklaması yaptı. Yapılan açıklama duygu dolu anların yaşanmasına neden oldu.

  Maç sonrası arkadaşlarıyla basın odasına gelen takımının tecrübeli oyuncusu Engin Öztonga, "Öncelikle biz söyleyeceklerimizi takım olarak söylüyoruz. Takım adına konuşacağız. Maç için hiçbir şey söylemeyeceğim. Çünkü biz takım olarak elimizden geleni yapıyoruz. Canımızı dişimize takarak oynuyoruz. Biz Diyarbakır'a geldik. 5 kuruş para almadan geldik. Yeri geldi aç kaldığımız günler oldu. Artık herkesin sabrı taştı. Ben artık bu kentin büyüklerini, bize sahip çıkmaya çağırıyorum. Bize sahip çıkılsın" dedi.

  Öztonga, "Bu kentin büyüklerinden artık bunu bekliyoruz. Bizim çok bir şey istediğimiz yok. Buradaki arkadaşlarla onurlu bir mücadele veriyoruz. Sadece bir kişiyle olmuyor. Sadece bir takımla olmuyor. Diyarbakırspor bu şehrin takımı. Biz rica ediyoruz. Arkadaşlar isterlerse kapılarına gideriz. Kim destek çıkarsa yalvarırız. Ama lütfen bu takıma sahip çıkılsın. Gerçekten zor durumdayız. İnanın birbirimize destek çıkacak gücümüz kalmadı. Hepimiz mücadele ediyoruz. Ama artık yalnız kaldık. Destek bekliyoruz. Tesislerde bile yalnız kaldığmızı hissediyoruz. Diyarbakır'ın büyüklerine sesleniyoruz. Bize sahip çıksınlar" dedi.

  Diyarbakırspor Teknik Direktörü Engin Korukır da maç sonrasında düzenlediği basın toplantısında, "Önemli takımlarla oynuyoruz. Erciyesspor ikinci yarı oyunu çok iyi oynadı. Topu çok iyi kullandı. Saha içi durumumuz gün geçtikçe iyiye gidiyor. Zor durumda olan bir takımız. Zor durumda olana her insan yardım etmek ister. Diyarbakırspor düzelirse büyük bir maneviyat kazanır" diye konuştu


  [​IMG]
   
 2. Uprising

  Uprising  

  Kayıt:
  23 Kasım 2007
  Mesajlar:
  4.068
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  38
  Şehir:
  Extrablatt/Antalya
  adamlar haklı