arkadaşlar herkes yok bizim guild şu kaleyi aldı yok şunu aldı fln yazıyo :D
tm da kazandıktan sonra ne kadar para geliyor vergilerin %20 olsa dw fortress te iyi para kasılır
lütfen bilen arkadaşlar veya kazanan arkadaşlar yazabilir mi?

serverden servere degisir :wink1: mercury serverinde bandit fortress de 2 haftada 10-100m jangan fortress de 2 haftada 3milyar para birikiyor :thumbsup: :sfff:

BaSoryong

Buralıyım
hkn8hkn7 demiş ki:
Bu, oyuncuların Jangan'da yaptıkları alışverişe bağlı. Serverler arasıda değişiyordur. Sabit bir sayı söylemek doğru değil.
Doğru deyil ama bu aralarda oluyor.

Şekişmeli gecerse 2 bile vurur ama normal olursa 700m 900m hic olmadı 300 400 m kazanırsınız.

CryBe4Die demiş ki:
hkn8hkn7 demiş ki:
Bu, oyuncuların Jangan'da yaptıkları alışverişe bağlı. Serverler arasıda değişiyordur. Sabit bir sayı söylemek doğru değil.
Doğru deyil ama bu aralarda oluyor.

Şekişmeli gecerse 2 bile vurur ama normal olursa 700m 900m hic olmadı 300 400 m kazanırsınız.
700-900? ve 300-400? hangi server orası haci? :| mercuryde saatte 100mden fazla para birikiyor :arrow:

yakında hotan fortress geliyor hotanda çok fazla vergilere para veriyosun (teleport repair... falan filan)
o zaman hotan fortressi alan 2 haftada 100 bil toplar janganda 3 bil geliosa
kaleyi alan goldbotların sahibi olur gibi bişey :)

anndriy demiş ki:
yakında hotan fortress geliyor hotanda çok fazla vergilere para veriyosun (teleport repair... falan filan)
o zaman hotan fortressi alan 2 haftada 100 bil toplar janganda 3 bil geliosa
kaleyi alan goldbotların sahibi olur gibi bişey :)
katılmıyorum neden dersen onunda kolayı var :lol:
jangan fortress geldi sadece zenginler ve daha hızlı kasmak isteyenler jangandan alısveris yapıyor.Geri kalan kesim dw dan alısveris yapıyor fazla para vermemek icin.Simdi hotanda sadece xbow charlar felan kaldı oda bolt alınabildigi icin.Hotan FW geldiginde gene herkes aynı sekilde devam edicek sadece xbow charları olanlar samarkanddan alısveris yapıcak :mrgreen: samarkand fw geldigindede millet constantinopleye kayıcak.. böyle böyle devam eder :D

Serverden servere değişir.
Min; 800m
Max; 6.8 bil.
Bunlar benim gördüklerim.
7Bil'den fazlasını görmedim.

ImmorTaLGoD demiş ki:
Serverden servere değişir.
Min; 800m
Max; 6.8 bil.
Bunlar benim gördüklerim.
7Bil'den fazlasını görmedim.
arkadaşımın yazdıkları yaklaşık doğru sonuçlar. Bandit kalesi sadece ferylerden gelir sağladığı için 10-100m arası bişe gelir.
2 haftada jangannın biriktireceği para ise tamamen oyunculara bağlıdır.ve oyunun dönemine.mesela 10 DG gelene kadar 2-3bil
kazandıran kale şimdi 6-7 bil kazandırıyor.sebebi oyunların jangana yoğunlaşması.network alışverişler.

Yukarı Alt