Abi resimlerin topicdeki boyutlarini arttırsan tadından yenmez.
Ps:Eline sağlık

Takımı
Galatasaray
Çok düzgün bir rehber olmuş eline sağlık.

Takımı
Galatasaray
TillDoomsDAY demiş ki:
Hotandan 1 günlük negold kaldırıyosun :)
Benim bildğim Jangan'ın sahibi mavii :wink1:.Hotan duyduğum kadarıyla felaket para basıyorumuş.Almak lazım :starving:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ohannesss çok muhteşem işlere imza atmaya başladım hacım malazgirt'te maji'nin ve deadly'nin guild'i olan NWO ile takıldım janganda ama ss alıp çıkmak geldi aklıma sende ise herşey tam çok teşekkürler muhteşem olmuş :muck:

ellerine sağlık, hemen 1-2 düzeltme yapayım.
maximum yapılabilen kervan aracı sayısı 20, ve fortresstan parayı sadece kore saatine göre cumartesi günü boyunca alabiliyorsun :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
evet bak bu doğru gözden kaçmış, para sadece cumartesi günü çekilebiliyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
tnt_staff demiş ki:
Ugur abı senın guılddenız sn bıze bunları anlatmıyon *-*
inanmıyorum kim gelmiş :santa: NoWaYOuT guildinin yanına bi hero ekleyin hele bizimkiler burayı istila etti :mrgreen: nuub anlatmasam şuan deputy commander yazarmı yanında teyy ^_^

:mrgreen: :twisted:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mavii demiş ki:
Kale Yapılandırma & Terimsel Bilgilendirme
http://www.extraloob.com

Hello, This is Extraloob Helper Team,
Kale savaşları hakkında daha evel Nasıl kazanılacağı hakkında size bir çalışmam olmuştur ona Buradan Öncelikle bir göz atınız. Şimdi kalemizi nasıl savunucağımız hakkında sizlere yardımcı olacağım. Gerçi bu iş guild masterlarının işi sizin pek ilginizi çekmez ama oyunun bu tarafıda var. Görmediğiniz terim ve simgeler. Ne ne işe yarar. Bu tai sui falan çıkıyor nası çıkıyor hepsini kale sahibi olma avantajıyla ayrıntılı anlatacağım. Bu bilgileri de hiç bir yerde bulamazsınız ona göre. :wink1: Hadi Başlıyoruz.

( Special Tavsiye : Açık çay iyi gider okurken )

Notice: Ben Jangan Fortress Üzerinden anlatıyorum ama tümkalelerde aynı bu terimler

BÖLÜM 1 // KALE İÇİNDEKİ NPCLER VE YAPTIKLARI İŞLER

Aşağıda anlattığım npclerin Jangan Fortress deki yerleri

- Resim Silinmiş.

BLACKSMITH NPC'Sİ ve Tai-Sui Çıkarma

Kale içerisinde yer alan Silah tamircisi, Şehirdeki gibi silah tamirinin yanı sıra bir çok malzemenin temini için önemli bir npc. Defans flaglarından kale kapılarına hp basma Defans mobları çıkarma ve Tai-Sui işleme gibi hizmetleri var. Ayrıntıları Resmin üzerinde yazılı

- Resim Silinmiş.

Fortress Administirator - Para Kazanma

Bu npc sayesinde Kale vergi kontrolünü elimizde tutuyoruz. Finansal danışmanınız diyelim kısaca.Burda kale alış verişlerinde hangi npcden % kaç vergi istiyorsunuz bunu belirleriz. Ayrıca Guild sp mize göre işe alabileceğimiz npc'lerde mevcut. Guild ne kadar tecrübeliyse geliriniz o kadar artar. Ayrıca banka hizmeti sunuyor (sadece gold) Paranızı biriktirip saklar. Bu parayıda her istediğiniz an alamıyrosunuz saat 17.den sonra alabiliyorsunuz saat kaçda kapanıyor bulamadım orasını.Ayrıntılar resimde

- Resim Silinmiş.

Trainer - Eşsiz Kervan Mobları Yaratma

Evet, Kervan manyakları için en güzel npc burası. Burada eşsiz kervan mobları çıkıyor. Defans ve savunması daha fazla daha çok yük alabilen Süper moblar. Tek seferde max 9 tane işlenebiliyor. İşlenme süresi 16.5 saat (9tane için) tamamlanınca tekrardan işleyebilirsiniz.Ayrıntılar resimde

- Resim Silinmiş.

Combat Asistan - Kale Tamiri

Bu npcye uğramadan kale savaşına girerseniz ayvayı yediniz. Burda hasar gören her tarafı iyleştirebilirsiniz. Defans kuleleri ana kuleler, kapılar, npc askerler ve bunların lvlleri var upgrade ediliebiliyor kale sizde kaldıkça daha da güçlenen bir yapısı var. Ayrıntılar resimde

- Resim Silinmiş.

BÖLÜM 2 // KALE İÇİNDEKİ OBJELER

Şimdi kalemizin içinde bazı nesneler var, kuleler kapılar nöbetçiler vs vs. Bunların ne iş yaptıklarını resimlerle anlatıcam. Sadece kapılara yer vermedim, onuda zaten cahil civelek bile bilir ne iş yaptığını kapı işte :mrgreen:

Destek Kuleleri, kapıların ana kulenin ve kale kalbinin yanında bulunur ve görevi kale sahibi guilde ve unionuna %6 her özelliğine destek olmaktır. Resimde Premium logosunun yanında gösterdim.

- Resim Silinmiş.

Ana kuleler, her kalede en önemli kuleler buralar yıkılmadan kalbe ulaşılamaz, ve bu kuleler skil kullanır bir mob gibi. Her kule ayrı bir skili vardır. Buz,Ateş ve Elektrik.

- Resim Silinmiş.

Bowcu bot askerleri. Bunları yukarda nerden satın aldığınızı göstermiştim. İstediğiniz her yer ekoyarsınzı ama tabi surlar daha mantıklı sonuçda uzaktan vuruyorlar

- Resim Silinmiş.

Glavieci bot askerler. Bu askerlerde yerden savunma yapmak için 10tane sınırıyla çıkarılabilirler. İstediğiniz heryere koyarsınız. Askerlerin Arkasındaki yerde Hearttır.

- Resim Silinmiş.

Hiçbir cümle ve resmi alıntı değildir.

Sayglarmızla,
- Resim Silinmiş.​

/ Güncel

Son düzenleme:
Yukarı Alt