Hani Janganda kale savaşlarına kayıt olmak için 5m istiyorya o guild adına mı yoksa birey adına mı yani ben gidip kayıt olsam benim ugildimde savaşa katıla bilir mi? popcorn popcorn popcorn

A

Anonymous

Guest
hayır guild adına deil. katılcak kişi adına. eger bi guild savasa katılmak istiorsa , sadece parayı yatıran guild üyeleri savasa katılabilior. bence bunu ekledikleri süper olmuş. bölece sadece sadece 80 ler gelebilir

5m sadece kişi için
İyi yanı eziklerin savaşa girmemesi olacak
ancak 5M de az bi para değil ayda 20 M buraya gidecek umarım eski parama kavuşurum geri ark. oyuna doner

A

Anonymous

Guest
The_DifferenT demiş ki:
5m sadece kişi için
ancak 5M de az bi para değil ayda 20 M buraya gidecek umarım eski parama kavuşurum geri ark. oyuna doner
yok sanırım guild adınaymış :mrgreen:

TrowZeeN demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
5m sadece kişi için
Sanmam 5m guild için çok az bi miktar Eger oyle ise savaşa da ezik girerse bi anlamı kalmaz bari lvl sınırı getirseler bi şekilde eziklerden arındırılsın

A

Anonymous

Guest
The_DifferenT demiş ki:
TrowZeeN demiş ki:
The_DifferenT demiş ki:
5m sadece kişi için
Sanmam 5m guild için çok az bi miktar Eger oyle ise savaşa da ezik girerse bi anlamı kalmaz bari lvl sınırı getirseler bi şekilde eziklerden arındırılsın
300 kişi sınırı yetmiomu ? :mrgreen:

O savaşın başlaması için gereken minimum kişi sayısı diye biliyom ben ayda kele içinde olan mı ne 300 sınır degil eğer sınır olsa pek iyi degil ama oda idare eder

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Guild adına değil araştırdım kaynakları taradım kişilerle görüştüm tek 1 kişi için ama bencede çok pahalı 5m Shocked

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
SmaLKinG demiş ki:
peki bu savaşlarda exp kaybedecekmiyiz hiçbilmiyorumda bu kale savaşları konusunu Embarassed
Sen ne biliyorsan bende onu biliyorum kusura bakma joymax sana 5 m veremem :mrgreen:

Doğal oalrak kaybedecektir bi rekabet soz konusu thief - hunter gibi bişi bir nevi ancak %1 bile olmaz bu miktar
Ancak olsada bi sorun olmaz ezikler paso olup lvl duser akılları başına gelir kaleye gelmezler :lolmuch:

Yukarı Alt