Arkadaşlar rhea serverına giriş yapılamadığı için vip aldım 20 silk ile ve giriş yaptım.Ardındanda premium alarak oyunda kendimi geliştirmeye başladım.Ve şuanda o serverda 2 karakterim mevcut.Premium bastığım karaktere giriş yaptığımda oyuna girer girmez dc atıyor botla girsemde sorun aynı normal girsemde sorun aynı fakat aynı serverda olan diğer karakterime girdiğimde hiçbir problem gözükmüyor. premium olan karakterim sürekli girer girmez dc yiyor. Sorunun çözümü ne olabilir neyden dolayı buga girmiş olabilir herhangi bir ban olduğunu düşünmüyorum ban olsa accounta girmez. Lütfen ticket atın sorun düzelsin demeyin..
Sorunumu çözene 50 TL lik herhangi bir oyunda istediği ürün hediye edilcektir.
örnek video aşağıdadır.

Server
Eris
Sebebi basit her açılan serverde öncelik her zaman VIP hesaplardır.
300 silk harcayıp VIP yapmazsan oynama şansın yok.
Eski serverlerda oynarsın sadece.

Sebebi basit her açılan serverde öncelik her zaman VIP hesaplardır.
300 silk harcayıp VIP yapmazsan oynama şansın yok.
Eski serverlerda oynarsın sadece.
Karakterimde premium mevcut zaten aynı accountdun yan karakterine giriş yapabiliyorum fakat premium olan karakterime giriş yapamıyorum ikiside vip zaten 01.09.2020 tarihine kadar ama ana karakterime giriş yapamıyorum. Silk ile alakası olan bir durum söz konusu değil.

Server
Eris
Karakterimde premium mevcut zaten aynı accountdun yan karakterine giriş yapabiliyorum fakat premium olan karakterime giriş yapamıyorum ikiside vip zaten 01.09.2020 tarihine kadar ama ana karakterime giriş yapamıyorum. Silk ile alakası olan bir durum söz konusu değil.
Biz aynı sorunu eriste yaşadık güzel insan 44 saat girmeyi denedi girdiği an 5 6 saniye içerisinde dc yiyordu.
üyeliğinin cinsine göre joymax veya jc planet desteğe mesaj gönder çarınızı hotana çekerler eğer bug varsa düzelir

Dostum pre basmış olabilirsin ama o preyi dısardan alıp basarsan olmaz gidip 300 silk cekip o 300 silki sonuna kadar harcıcaksın 299 silk harcasan bile olmaz

Dostum pre basmış olabilirsin ama o preyi dısardan alıp basarsan olmaz gidip 300 silk cekip o 300 silki sonuna kadar harcıcaksın 299 silk harcasan bile olmaz
Bakın dediğiniz gibi olsa aynı account içindeki yan karakterimle sınırsız oynıyabiliyorken neden o karakterimle oynıyamıyım 2 side aynı account içinde ve aynı serverda silk bilançosuda aynı vip statüleride aynı ?

Gördüğüm kadarıyla bug vb. Şey olmuş olabilir karakter kendine gelmeden oyundan atıyor yetkililere ticket at belkide başka birşey olmuş olabilir

Gördüğüm kadarıyla bug vb. Şey olmuş olabilir karakter kendine gelmeden oyundan atıyor yetkililere ticket at belkide başka birşey olmuş olabilir
Karakteri ticket atıp hotana çektirdim fakat hala düzelmedi. Üzerimdeki bir eşyamı bunu etkiliyor acaba başka bir şey gelmemekte aklımda.
Dear Valued Customer,
Greeting from Joymax Customer Support Team!

We moved your character to Hotan. Could you try again, please?
If you have same problem, please let us know.

Thank you!
* Joymax will NEVER ask players about personal & account information, password, and credit card numbers, nor will they ever ask a player for a trade.

konu güncel
gelen mesaj ;
Dear Valued Customer,
Greeting from Joymax Customer Support Team!

We are talking with develpoers about it.
Please give us more time to fix it.

Thank you!
* Joymax will NEVER ask players about personal & account information, password, and credit card numbers, nor will they ever ask a player for a trade.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Benim karakterim de Constantinople Fortress içerisinde bugta kalmıştı bir kez aynı şekilde, E-posta üzerinden Joymax ile iletişime geçmiştim ve karakteri Hotan'a çektiklerinde sorun düzelmişti.
Geliştiriciler ile konuştuklarını söylemişler umarım uzun sürmez.

Arkadaşlar konu güncel 300 silk çekilip 300 silklik item alınıp vip buff durumu silver olmasına rağmen durum halen devam etmektedir?

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Arkadaşlar konu güncel 300 silk çekilip 300 silklik item alınıp vip buff durumu silver olmasına rağmen durum halen devam etmektedir?
Joymax ve JCPlanet'e e-posta göndermeye, destekten yazmaya devam edin. Ekran görüntüsü ve video gönderin, sorununuzu İngilizce yazın.
Bir hafta oldu hala çözemediler yazık.

Yukarı Alt