anlamadığım bi şekilde pc kasmaya başladı görev yöneticisini açtım 10-15 tane shdll.exe diye birsey var hepsını işlemi sonlandır yaptım 5dakka sonra yine türüyorlar bu neyin nesi akşam akşam :!!&%&!

Ayrıca fare imlecinin yanında sürekli yükleniyor simgesi dönüyor summer4:

kullandığın virüs programıyla bir genel tarama yap, virüsleri temizle, olmaz ise onarma veya format at.

eyvah eyvah 2gün önce kafam bozuldu sildim virüs programını şuan pcyi koruyan bir program yok bana link verebilirmisiniz indirmeye başlıyım hemen pray:

8O virüs programınımı sildin :P , avast veya antivir indir, tarama yap ve hemen format at. Kendi sitelerinde download linklerini bulabilirsin.

Warrison demiş ki:
8O virüs programınımı sildin :P , avast veya antivir indir, tarama yap ve hemen format at. Kendi sitelerinde download linklerini bulabilirsin.
teşekkürler evet bi anlın sinir yaptım sildim 2gün oldu.

Bi sorum daha olcak son sürekli uyarı veriyor win7 orjinal yüklesen daha iyi olur gibisinden bu uyarıyı nasıl kaldırcam bunu vermiyordu rahattım yaw :rolleyes1:

gorkem8181 demiş ki:
Warrison demiş ki:
teşekkürler evet bi anlın sinir yaptım sildim 2gün oldu.

Bi sorum daha olcak son sürekli uyarı veriyor win7 orjinal yüklesen daha iyi olur gibisinden bu uyarıyı nasıl kaldırcam bunu vermiyordu rahattım yaw :rolleyes1:
büyük ihtimal win7 korsan kullanıyorsun^^, o uyarıyı engelleyemessin zaten :P,

Yukarı Alt